Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 4 - poradnik do gry

Devil May Cry 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Mission 18] The Destroyer | Devil May Cry 4 Devil May Cry 4 poradnik, solucja

Ważne: nim zaczniesz misję warto zaopatrzyć się w właściwość Revenge do Pandory. Jest to bardzo przydatne przy walce z tym bossem.

Savior

Forma 1

1 - [Mission 18] The Destroyer | Devil May Cry 4 - Devil May Cry 4 - poradnik do gry
Cały ten etap to walka z bossem - [Mission 18] The Destroyer | Devil May Cry 4 - Devil May Cry 4 - poradnik do gry

Cały ten etap to walka z bossem. Zasada działania jest z pozoru prosta: musisz, obsługując działka, odpowiednio znokautować potwora i sukcesywnie niszczyć niebieskie punkty na jego ciele. Nie walcz z rycerzami, zwyczajnie ich omijaj. Kolejność jest dowolna i zapewne czeka Cię wiele biegania w lewo i prawo. Testuj różne kombinacje, w końcu powinieneś zniszczyć wszystkie punkty. Sposób na nogi i plecy pokazuję w materiale filmowym.

Forma 2

2 - [Mission 18] The Destroyer | Devil May Cry 4 - Devil May Cry 4 - poradnik do gry
Dopiero w tej fazie pojawi się pasek energii - [Mission 18] The Destroyer | Devil May Cry 4 - Devil May Cry 4 - poradnik do gry

Dopiero w tej fazie pojawi się pasek energii. Zacznij od szybkiego biegu do teleportu i uciekaj przed promieniem. Gdy już zaczniesz walkę, przygotuj Revenge i wypal z bliska w niebieski punkt na jego klacie. Nokaut będzie natychmiastowy, szybko teleportuj się i uderzaj najmocniejszą kombinacją połączoną z Devil Triggerem. Ponawiaj to do końca walki.