Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Football Manager 2008 - poradnik do gry

Football Manager 2008 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Football Manager 2008 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Zapraszam do lektury poradnika poświęconego kolejnej odsłonie serii Football Manager - Football Manager 2008 - poradnik do gry

Zapraszam do lektury poradnika poświęconego kolejnej odsłonie serii Football Manager. Od razu uprzedzam, że korzystanie z poradnika wiąże się z przeczytaniem sporej ilości tekstu, bo samymi planszami niewiele da się przekazać. Stworzona przeze mnie solucja przeznaczona jest raczej dla początkujących graczy, bo ludzie zaznajomieni z serią Football Manager, nie znajdą w FM 2008 niczego, co by mogło ich zaskoczyć. Tworząc niniejszy poradnik starałem się odsiać informacje najmniej istotne, koncentrując się na dokładniejszym opisie sedna gry. Cześć z tego, co pominąłem, można znaleźć w instrukcji do gry, część jest zaś po prostu statystykami, tabelami z danymi, które można, ale nie trzeba przeglądać. Nie wszystkie też są zawsze dostępne, bo zależy to od wielkości bazy danych i ilości lig, jakie wybraliśmy.

Poradnik zawiera dwa rodzaje informacji. Pierwszy to opis konkretnej czynności i/lub planszy, a drugi to mój komentarz oparty na własnych dokonaniach i spostrzeżeniach.

Postanowiłem nie dzielić materiału na jakieś konkretne grupy, zdecydowałem się bowiem na opisanie czynności, które musisz wykonać od momentu odpalenia gry aż po zagranie kilku pierwszych spotkań sezonu. Później to już tylko powtarzasz te same zachowania, korygując tylko błędy.

Informacje o Football Manager 2008 - poradnik do gry

Autor : Andrzej "Rylak" Rylski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 25, ilustracje: 82 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Football Manager 2008 - poradnik do gry