Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Belief & Betrayal: Medalion Judasza - poradnik do gry

Belief & Betrayal: Medalion Judasza - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Belief & Betrayal: Medalion Judasza - poradnik do gry

Belief & Betrayal: Medalion Judasza jest klasyczną grą przygodową typu point-and-click - Belief & Betrayal: Medalion Judasza - poradnik do gry

Belief & Betrayal: Medalion Judasza jest klasyczną grą przygodową typu point-and-click. Oznacza to, że twoim zadaniem jest zwiedzanie kolejnych lokacji, zbieranie przedmiotów i wskazówek oraz używanie ich na innych przedmiotach, miejscach lub osobach. Największą zaletą tej produkcji są logiczne, mądrze skonstruowane zagadki, dzięki którym nie musisz używać wszystkiego na wszystkim, by popchnąć akcję do przodu. Wystarczy, że spożytkujesz posiadane zasoby w sposób przemyślany, racjonalny, a efekty przyjdą szybko.

Niniejszy poradnik zawiera krótką prezentację osób biorących udział w intrydze oraz kompletny opis przejścia gry. Nie wszystkie przedmioty musisz zbierać w zaproponowanej w solucji kolejności. Najlepiej staraj się samodzielnie przechodzić kolejne lokacje, sięgając po poradnik tylko w wyjątkowych sytuacjach. Powodzenia!

GARŚĆ PORAD

1. Eksplorację każdej planszy zaczynaj od wciśnięcia spacji. Zostaną ci wskazane wszystkie miejsca, ludzie i przedmioty, które możesz zbadać, zebrać lub użyć.

2. Jeśli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć na temat tła akcji lub uzyskać cenne wskazówki, zerkaj od czasu do czasu do swojego dziennika z gęsim piórem.

3. W tych rozdziałach, w których kierujesz więcej niż jedną osobą, każda postać ma do wykonania określone zadania. Jeśli je zrealizuje w całości, ikona ją symbolizującą zmieni barwę z kolorowej na szarą.

4. Dłużyzny (czytaj: nudne konwersacje) możesz przewijać wciskając lewy przycisk myszy.

5. W kwestiach dialogowych mimo wielu wariantów rozmowy nie musisz się obawiać, że wybierzesz złą kwestię. Nawet, jak palniesz bzdurę, nikt się na ciebie nie obrazi, nikt ci krzywdy nie zrobi. Wskazane jest wręcz wyczerpanie wszystkich możliwości konwersacji, można bowiem dowiedzieć się wielu cennych rzeczy.

6. Aby wydobyć z danego punktu wszystko, co ma do zaoferowania, badaj go (ikonka lupy) przynajmniej dwa razy. Niestety bywa, że bohater po pierwszym rzucie oka nic nie widzi, a po drugim - odnajduje cenną rzecz.

Informacje o Belief & Betrayal: Medalion Judasza - poradnik do gry

Autor : Marek Fulko de Lorche Czajor

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 13, ilustracje: 101 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Belief & Betrayal: Medalion Judasza - poradnik do gry