Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

In Your Eyes (11) | Śledztwo 4 | CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas poradnik CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody

Domek przy basenie (Dr. Bandereet's Pool House) #2

Skieruj się do drzwi, na których znajdowały się ślady krwi. Kliknij na nich i wejdź do środka. Tradycyjnie już eksplorację wnętrza powinieneś rozpocząć od lewej strony. Kliknij na talerzach znajdujących się nad kuchennym zlewem. Zbadaj także sam zlew. Obróć się troszeczkę w prawo i dokonaj zbliżenia na przedstawionym na screenie śrubokręcie. Musisz tu skorzystać z rękawiczek (Latex Gloves).

Nowy dowód: śrubokręt (Flat Head Screwdriver)

Obróć się w prawo i kliknij na przejściu prowadzącym do łazienki (znajduje się ono na lewo od Grega) - In Your Eyes (11) | Śledztwo 4 | CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas - CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry

Obróć się w prawo i kliknij na przejściu prowadzącym do łazienki (znajduje się ono na lewo od Grega). Zbadaj przedstawioną na screenie kratkę ściekową. Musisz tu kliknąć dwa razy. Za pierwszym razem zdejmiesz kratkę, a za drugim zajrzysz do środka. Ponownie skorzystaj z rękawiczek (Latex Gloves).

Nowy dowód: jedwabne ubranie (Silk Robe)

Nie zamykaj jeszcze okna podglądu. Kliknij na bardzo charakterystycznej plamie krwi i skorzystaj z wacika (IntegriSwab).

Nowy dowód: krew z jedwabnego ubrania (Blood from Robe)

Powróć do głównego widoku na wnętrze domku. Kliknij na dużym łóżku. Nie musisz go jednak szczegółowo badać. Możesz już wrócić się do Laboratorium (Lab).

W pierwszej kolejności skorzystaj z mikroskopu - In Your Eyes (11) | Śledztwo 4 | CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas - CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry

Laboratorium (Lab) #9

W pierwszej kolejności skorzystaj z mikroskopu. Dokonasz tu bowiem aż dwóch różnych porównań. Na początek do lewego pola przeciągnij podartą tkaninę (Torn Fabric), a do prawego jedwabne ubranie (Silk Robe). Po zapoznaniu się z wynikiem badania przystąp do drugiej czynności. Do lewego pola przeciągnij śrubokręt (Flat Head Screwdriver). W prawym polu musi się natomiast znaleźć odcisk uszkodzenia z domku przy basenie (Scratch Impression from Pool House). Także i tu wynik badanie będzie pozytywny.

Następny w kolejce jest analizator DNA - In Your Eyes (11) | Śledztwo 4 | CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas - CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry

Następny w kolejce jest analizator DNA. Do lewego pola należy przeciągnąć krew z jedwabnego ubrania (Blood from Robe). W prawym polu musi natomiast znaleźć się DNA doktora Bandereet'a (Dr. Bandereet's DNA). Z racji tego, iż odblokowałeś sobie właśnie nowy nakaz, udaj się do Biura Brassa (Brass' Office).

Brassa musisz poprosić o zorganizowanie przesłuchania - In Your Eyes (11) | Śledztwo 4 | CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas - CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry

Biuro Brassa (Brass' Office) #6

Brassa musisz poprosić o zorganizowanie przesłuchania:

- Can I get a warrant? -> Amita Bandereet? -> We need to bring the wife for questioning. (Musimy przesłuchać Amitę Bandereet).

Wstęp do tego przesłuchania będzie arcyciekawy. Amita przyzna się bowiem do popełnienia morderstwa! Mimo wszystko musisz jej zadać pojedyncze pytanie:

- Are you admitting to the murder of your husband, Mrs. Bandereet? (Czy przyznaje się pani do zamordowania swojego męża?)

Po zakończeniu przesłuchania będziesz musiał wysłuchać dialogu pomiędzy Grissomem, a Gregiem. Okaże się, że Adya Bandereet również przyznała się do popełnienia tej samej zbrodni. W rezultacie musisz z nią porozmawiać:

- Is there something you want to tell us, Ms. Bandereet? (Chce nam pani coś ważnego powiedzieć?)

Ponownie wysłuchaj sceny z udziałem Grissoma. Zgodnie z jego sugestią, powinieneś ponownie zbadać miejsce zbrodni. Idź więc do Domu państwa Bandereet: Miejsce zbrodni (Dr. Bandereet's House: Crime Scene).

1 - In Your Eyes (11) | Śledztwo 4 | CSI Kryminalne Zagadki Las Vegas - CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry