Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CSI: 3 Wymiary Zbrodni - poradnik do gry

CSI: 3 Wymiary Zbrodni - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

CSI: 3 Wymiary Zbrodni - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry CSI: 3 Dimensions of Murder (polski tytuł to CSI: 3 Wymiary Zbrodni) - CSI: 3 Wymiary Zbrodni - poradnik do gry

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry "CSI: 3 Dimensions of Murder" (polski tytuł to "CSI: 3 Wymiary Zbrodni"). Tekst ten w całości składa się z bardzo dokładnego opisu przejścia gry, a konkretnie wszystkich pięciu spraw śledczych, którymi w trakcie zabawy trzeba się będzie zająć.

W poradniku przedstawiam oczywiście wszystkie te czynności, które niezbędne są do rozwiązania danej sprawy. Pozwoli to jednocześnie na uzyskanie najwyższej rangi.

Ponadto chciałbym zaznaczyć, iż poradnik odnosi się do ustawień najwyższego poziomu trudności (Ekspert). Oznacza to, iż wyłączonych jest pięć dodatkowych opcji pomocniczych. Mowa tu o asystencie narzędziowym, aktywnych punktach nawigacyjnych, aktywnych punktach narzędziowych, oznaczaniu dowodów oraz oznaczaniu lokacji. Poradnik jest oczywiście równie przydatny dla graczy wybierających niższe poziomy trudności. Należy wtedy jednak pamiętać o tym, że niektóre przedmioty, czy lokacje będą w dodatkowy sposób oznaczane, mając ułatwić tym samym przebieg śledztwa.

Opisywana gra jest stosunkowo liniowa. Przeważnie jest bowiem tak, iż jeśli nie wykona się jakiejś szczególnie ważnej czynności, nie będzie można posunąć śledztwa do przodu. W niektórych lokacjach można się jednak wykazać pewną inicjatywą i badać przedmioty w innej kolejności. Dla zachowania porządku proponowałbym jednak wykonywać wszystkie akcje zgodnie z przedstawionymi w tym tekście wskazówkami.

Na koniec pragnąłbym jeszcze zwrócić uwagę na zastosowane przeze mnie oznaczenia kolorystyczne. W założeniach mają one pomóc w zwróceniu uwagi na najważniejsze elementy prowadzonego śledztwa.

Pozyskiwane obiekty, stanowiące dowody rzeczowe w sprawie, będę oznaczał kolorem czerwonym. W nawiasie podaję także, z jakim typem dowodu mamy do czynienia. Dokonano tu bowiem podziału na poszlaki, dokumenty/zdjęcia oraz przedmioty.

W trakcie śledztwa należy się też oczywiście zająć przesłuchiwaniem napotykanych osób. Pierwsze spotkanie z każdym podejrzanym (nie wliczając oczywiście pracowników biura śledczego) oznaczyłem kolorem niebieskim. Przy kolejnych spotkaniach nie będzie to już konieczne. Wszystkie te osoby przenoszone są bowiem do okna podejrzanych w sprawie.

Pozostała jeszcze kwestia wykorzystywanych narzędzi. Mogą one służyć zarówno do wyszukiwania śladów, jak i pozyskiwaniu dowodów rzeczowych do dalszej analizy. Każdorazowe użycie jakiegoś narzędzia oznaczone zostało kolorem zielonym. Po dokładniejszy opis każdego narzędzia zapraszam do instrukcji obsługi gry. Dodatkowe opisy można też zawsze znaleźć w dolnej części ekranu.

Życzę udanej gry!

Jacek "Stranger" Hałas

Informacje o CSI: 3 Wymiary Zbrodni - poradnik do gry

Autor : Jacek "Stranger" Hałas

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 83, ilustracje: 369 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w CSI: 3 Wymiary Zbrodni - poradnik do gry