Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tony Hawk's Pro Skater 2 - poradnik do gry

Tony Hawk's Pro Skater 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tony Hawk's Pro Skater 2 - poradnik do gry

Tony Hawk's Pro Skater 2

Wykonywać można do kilkuset różnych tricków, znanych z poprzedniej części Tony Hawks Skateboarding oraz nowych i ulepszonych (np - Tony Hawks Pro Skater 2 - poradnik do gry

Tony Hawk's Pro Skater 2 to sequel gry taktującej o stosunkowo nowej dyscyplinie sportowej jaką jest jazda na deskorolce. Możemy w niej sterować jedną z zaimplementowanych w grze gwiazd tej dyscypliny jak tytułowy Tony Hawk, lub też stworzyć swojego zawodnika od podstaw. Dodano kilku nowych, prawdziwych zawodników takich jak Steve Caballero, Eric Koston czy Rodney Mullen.

Wykonywać można do kilkuset różnych tricków, znanych z poprzedniej części Tony Hawk's Skateboarding oraz nowych i ulepszonych (np.:nose/tailslides, nose/bluntslides, varial flip).

Do wyboru jest wiele trybów multiplayerowych: Trick Attack, Graffiti, H.O.R.S.E., Tag Mode. Grafika jak przystało na nowoczesną produkcję jest trójwymiarowa, lokacji w których jeździmy jest dużo, włączając w to takie miejsca jak Manhattan i Skate Street Ventura. Możliwy jest też turniej pomiędzy 8 zawodnikami. Od strony muzycznej Tony Hawk's Pro Skater 2 również prezentuje się okazale: dwadzieścia kawałków muzyki alternatywnej oraz hip-hopowych takich wykonawców, jak Rage Against the Machine, Papa Roach i Naughty by Nature.

Informacje o Tony Hawk's Pro Skater 2 - poradnik do gry

Autor : Paweł Bili Biliński

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 18.

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Tony Hawk's Pro Skater 2 - poradnik do gry