Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlestations: Midway - poradnik do gry

Battlestations: Midway - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Battlestations: Midway - poradnik do gry

Solucja i wyzwania. Poradnik do gry „Battlestations: Midway” zawiera bardzo szczegółowy opis przejścia wszystkich epizodów składających się na kampanię dla pojedynczego gracza, zilustrowane stosownymi rycinami map, a także wszystkich misji-wyzwań (dodatkowych).

1 - Battlestations: Midway - poradnik do gry
Miło mi zaprezentować wam poradnik do Battlestations: Midway, całkiem przyjemnej i grywalnej pozycji, łączącej w sobie dwa gatunki: taktycznej strategii czasu rzeczywistego i zręcznościowego quasi symulatora - Battlestations: Midway - poradnik do gry

Miło mi zaprezentować wam poradnik do "Battlestations: Midway", całkiem przyjemnej i grywalnej pozycji, łączącej w sobie dwa gatunki: taktycznej strategii czasu rzeczywistego i zręcznościowego quasi symulatora. Tytułu, którego dynamiczna akcja toczy się w latach 40 ubiegłego wieku na Pacyfiku i koncentruje na starciach dwóch potęg militarnych - Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i Cesarstwa Wielkiej Japonii. Potęg morskich, gwoli ścisłości.

Znajdziecie tutaj bardzo szczegółowy opis przejścia wszystkich epizodów składających się na kampanię dla pojedynczego gracza, a także wszystkich misji-wyzwań (dodatkowych). Solucja dotyczy średniego poziomu trudności (regular) w grze. Mało tego - postarałem się również wykonać bardzo ciężką pracę i dostarczyć wam informacji na temat (prawie) wszystkich celów ukrytych w tych misjach (czyli już zupełnych bonusów). Opisy przejść poszczególnych aktów historii okrasiłem także stosownymi rycinami map.

Życzymy wam więc - ja i Rita Hayworth z obrazka obok - miłej lektury i takiej samej liczby startów co i lądowań na wszelkich "pływających lotniskach" dla wszystkich waszych samolotów, oraz stopy wody pod kilem dla waszych pancerników.

Paweł "PaZur'76" Surowiec

Informacje o Battlestations: Midway - poradnik do gry

Autor : Paweł PaZur76 Surowiec

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 45, ilustracje: 286 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Battlestations: Midway - poradnik do gry