Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Just Cause - poradnik do gry

Just Cause - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Just Cause - poradnik do gry

Witam w nieoficjalnym poradniku do gry Just Cause, jednej z najbardziej udanych trójwymiarowych zręcznościówek ostatnich miesięcy - Just Cause - poradnik do gry

Witam w nieoficjalnym poradniku do gry "Just Cause", jednej z najbardziej udanych trójwymiarowych zręcznościówek ostatnich miesięcy. Już na samym starcie powinienem zaznaczyć, iż tytuł ten jest wyjątkowo rozbudowany, lecz przy tym niezbyt skomplikowany. Wiele rzeczy jest dość oczywistych, aczkolwiek w miarę możliwości postaram się zwrócić uwagę na wszystkie istotne kwestie, o których w trakcie zabawy powinieneś pamiętać. Mój poradnik składa się z trzech głównych rozdziałów. Pierwszy rozdział jest zdecydowanie najdłuższy i zarazem najważniejszy. Jest to bowiem dokładny opis przejścia wszystkich misji składających się na kampanię single player gry. Z racji tego, iż kolejne etapy niejednokrotnie wymagają przemieszczenia się po zupełnie nowym terytorium, niekiedy po zakończeniu opisu właściwego poziomu zamieszczam jeszcze dodatkowe wskazówki odnośnie tego, co powinno się w danym momencie zrobić. Przeważnie są to cenne porady, pozwalające w lepszy sposób przystąpić do kolejnej misji.

Drugi rozdział zawiera między innymi listę wszystkich kryjówek, z których w trakcie zabawy będziesz mógł korzystać. Nowe kryjówki zdobywa się zazwyczaj na dwa sposoby - wykonując główne misje kampanii, bądź też awansując w szeregach obu ugrupowań. Warto w tym miejscu zauważyć, że wszystkie te miejsca zostały zaznaczone na podręcznej mapie świata. To samo tyczy się zbieranych w trakcie zabawy paczuszek. Nie będę więc dokładnie opisywał, w jaki sposób do każdej z nich należy się dostać, gdyż jest to raczej oczywiste. W rozdziale tym zawarłem też wskazówki odnośnie rozwoju świata gry, a także zależności dotyczących obu frakcji. Dokładnie objaśniłem, na jakie bonusy w przypadku awansowania w ich szeregach można liczyć.

Ostatni, trzeci rozdział poradnika, oferuje z kolei szereg porad, które mogą przydać ci się w trakcie właściwej zabawy. Podsuwam wskazówki odnośnie prawidłowego przebiegu walk, wykorzystywania różnych pojazdów, a także zapisywania stanu gry. Rozdział ten powstał w głównej mierze z myślą o początkujących. Zapewniam jednak, że także i bardziej zaawansowani gracze znajdą tu coś dla siebie.

Zapraszam do lektury, życząc jednocześnie owocnej gry!!

Jacek "Stranger" Hałas

Informacje o Just Cause - poradnik do gry

Autor : Jacek Stranger Hałas

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 36, ilustracje: 461 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Just Cause - poradnik do gry