Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Fall: Last Days of Gaia - poradnik do gry

The Fall: Last Days of Gaia - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Fall: Last Days of Gaia - poradnik do gry

Niniejszy poradnik pomoże wam przebrnąć zarówno przez główne, jak i dodatkowe zadania osadzonej w postapokaliptycznym świecie gry cRPG The Fall: Last Days of Gaia - The Fall: Last Days of Gaia - poradnik do gry

Niniejszy poradnik pomoże wam przebrnąć zarówno przez główne, jak i dodatkowe zadania osadzonej w postapokaliptycznym świecie gry cRPG The Fall: Last Days of Gaia. Wbrew temu, co zapowiadali autorzy, gra jest w dużej mierze liniowa. Pomimo tego, że niektóre zadania można rozwiązać na kilka sposobów, a jeszcze innych można uniknąć dzięki posiadanym umiejętnościom, czasami wymagane jest odezwanie się do postaci w określony sposób bądź wykonanie szeregu czynności w odpowiedniej kolejności. W takich przypadkach zaznaczyłem to w opisie danej misji.

Przechodząc grę zawsze starałem się na tyle, na ile było to możliwe, unikać rozwiązań siłowych i postępować zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami moralnymi. Dlatego też poradnik nie ukazuje wszystkich możliwych sposobów uporania się z poszczególnymi problemami. Nic nie stoi na przeszkodzie jednak, żebyście znaleźli własne rozwiązania. W razie kłopotów zawsze można wesprzeć się odpowiednim paragrafem niniejszego tekstu.

Opisując kolejne misje podzieliłem je według lokacji, w których zostały wam zlecone. W większości wypadków osoba zlecająca zadanie i miejsce jego wykonania znajdują się na tym samym obszarze. Czasami jednak zdarzy się, że misję zleconą w jednej lokacji trzeba będzie wykonać w innej. W takim przypadku opis wykonania danego zadania znajdziecie w rozdziale poświęconym obszarowi, na którym je otrzymaliście. W ten sposób zachowana zostanie wprowadzona przez autorów klasyfikacja zadań w dzienniku. Jeżeli odwoływać się będę w takim opisie do miejsc zaznaczonych na mapie innej lokacji, obok cyferki podam również nazwę lokacji, jeżeli w nawiasie będzie znajdować się tylko sama cyfra, oznacza to, że jest to odwołanie do mapy znajdującej się na początku rozdziału, do którego należy dana misja.

Po nazwie każdego zadania odnajdziecie informację o zlecającej je osobie, sposobie jego ukończenia, ewentualne uwagi oraz o ilości punktów doświadczenia przyznawanych za jego pomyślne wykonanie.

Dla łatwiejszej orientacji w tekście wprowadziłem specjalny kod kolorów:

Pomarańczowy - odniesienia do punktów na mapie

Brązowy - odniesienia do poszczególnych zadań

Niebieski - odniesienia do innej lokacji, niż opisywana w danym rozdziale

Zanim rozpoczniecie swoją przygodę w postapokaliptycznym świecie gry The Fall, zapraszam do zapoznania się z szeregiem wskazówek.

Artur "Metatron" Falkowski

Informacje o The Fall: Last Days of Gaia - poradnik do gry

Autor : Artur Metatron Falkowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 27, ilustracje: 62 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w The Fall: Last Days of Gaia - poradnik do gry