Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Hitman: Krwawa Forsa - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Hitman: Krwawa Forsa - poradnik do gry

Hitman: Krwawa Forsa - poradnik do gry

Takiej forsy nie da się wyprać. W poradniku do gry Hitman: Krwawa Forsa (Blood Money) znajdziesz w pierwszej kolejności kilka zupełnie ogólnych porad i wskazówek, a następnie szczegółowe opisy przejścia wszystkich 12 poziomów. Nasza solucja zawiera również trofea i osiągnięcia.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Witamy w poradniku do gry Hitman: Krwawa Forsa. Gra ta jest najnowszą i prawdopodobnie najlepszą odsłoną przygód łysego mordercy o pseudonimie 47. W naszym poradniku znajdziesz w pierwszej kolejności kilka zupełnie ogólnych porad i wskazówek, a następnie szczegółowe opisy przejścia wszystkich 12 poziomów. Ponieważ gra oferuje bardzo dużo swobody w obieraniu ścieżki do celu, wybrane metody, choć najszybsze i najefektywniejsze, nie są jedynymi możliwymi rozwiązaniami. Warto eksperymentować i samemu szukać nowych, ciekawych sposobów na wykonywanie zleceń.

Wszystkie etapy zostały opisane na podstawie gry na normalnym poziomie trudności.

Krzysztof "Lordareon" Gonciarz

Porady

Oto kilka podstawowych wiadomości i wskazówek na temat gry:

* Każdy etap ukończyć możesz na wiele sposobów. Te podane w poradniku zaowocują przyznaniem ci stopnia Silent Assassin, co wiąże się z najatrakcyjniejszymi wynagrodzeniami. Zero świadków, wpadek, znalezionych ciał - pełen profesjonalizm. Nie da się jednak zaprzeczyć, że urządzanie sobie strzelanin i iście hollywoodzkich akcji w Hitmanie również sprawia wielką przyjemność - tyle tylko, że gdy decydujesz się na takie rozwiązanie, nie potrzebujesz żadnych zaawansowanych technik i pomysłów, a jedynie odrobiny zręczności.

* Zachowanie NPC w większości przypadków jest cykliczne, tj. pewne ich czynności powtarzane są co pewien czas. Niekiedy jednak występują momenty, w których musisz działać sprawnie, bo nie dostaniesz drugiej szansy. Korzystając z zawartych w poradniku rozwiązań, każdą misję ukończyć powinieneś w 10-20 minut - raczej więc zawsze wypadałoby się spieszyć.

* Pamiętaj, że nikt nie może zobaczyć, że korzystasz z wytrycha na drzwiach. Nie zagap się i nie zacznij dłubać w zamku odruchowo - możesz nawet nie zauważyć, że drzwi tego wymagają (normalne otwieranie i otwieranie wytrychem obsługujemy tym samym przyciskiem, trzeba więc patrzeć co jest napisane w lewym-górnym rogu ekranu).

* Śmiało rób upgrade'y broni i ekwipunku, pieniędzy zarobisz aż nadto.

* W zależności od poziomu trudności masz różną liczbę save'ów do dyspozycji. Wykorzystuj je.

* Pomiędzy misjami nie zostajesz automatycznie przenoszony do kryjówki, ale możesz się tam dostać z poziomu głównego menu. Jedyną jej atrakcją jest możliwość oglądnięcia i przetestowania wszystkich zdobytych pukawek.

Cel uświęca środki - 47 nie zawaha się założyć żadnego kostiumu, by tylko przeniknąć bliżej swojej ofiary. - Hitman: Krwawa Forsa - poradnik do gry
Cel uświęca środki - 47 nie zawaha się założyć żadnego kostiumu, by tylko przeniknąć bliżej swojej ofiary.

Autor Poradnika

Krzysztof "Krzysztof Gonciarz" Gonciarz


Informacje o Hitman: Krwawa Forsa - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 22, ilustracje: 128 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Hitman: Krwawa Forsa - poradnik do gry