Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Black & White 2: Wojny Bogów - poradnik do gry

Black & White 2: Wojny Bogów - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Black & White 2: Wojny Bogów - poradnik do gry

Dodatek Wojny Bogów oddaje do dyspozycji gracza trzy nowe, grywalne wyspy, na których walczyć będziesz przeciwko azteckiemu bogowi - Black & White 2: Wojny Bogów - poradnik do gry

Dodatek Wojny Bogów oddaje do dyspozycji gracza trzy nowe, grywalne wyspy, na których walczyć będziesz przeciwko azteckiemu bogowi. Wraz z pojawieniem się kolejnego wszechmocnego poziom trudności wzrósł, przez co poradnik może stać się jeszcze bardziej przydatnym. Opisałem w nim wszystkie wyspy zarówno dla "boga pokoju" jak i "wojny", dzięki czemu każdy będzie mógł z niego skorzystać, bez względu na to, jaki charakter obierze.

Każdy etap przedstawiony jest w trzech częściach, na początku ogólnie przygotowuje do dalszych działań i informuje o wydarzeniach, bądź czynnościach, które tyczyć będą się wszystkich, bez względu na charakter. Dalej znajduje się opis dla boga pokoju (obok charakterystycznej grafiki), a na końcu boga wojny (ze względu na sposób prowadzenia rozgrywki najobszerniejszy). Pozwoliłem sobie również umieścić luźne spostrzeżenia do wszystkich drobnych dodatków, jakie pojawiły się wraz z add-onem (budynki, cuda, upiększenia).

1 - Black & White 2: Wojny Bogów - poradnik do gry

Informacje o Black & White 2: Wojny Bogów - poradnik do gry

Autor : Łukasz Crash Kendryna

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 19, ilustracje: 80 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Black & White 2: Wojny Bogów - poradnik do gry