Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Plan - poradnik do gry

The Plan - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 1 Santa Monica Jail | Opis przejścia The Plan poradnik The Plan

Ostatnia aktualizacja: 14 października 2019

Misja 1: Santa Monica Jail

Zaczynamy w więzieniu. Musisz z niego - jakżeby inaczej - wydostać wszystkich bohaterów. Faktycznie uwięziony jest jedynie Poker, ale to zadanie wymaga kooperacji. Potraktuj je jako rozgrzewkę, swego rodzaju tutorial.

  1. Uwolnij Pokera z jego celi. (Free Poker from his cell.)
Pierwsza postać to Mind - Misja 1 Santa Monica Jail | Opis przejścia The Plan - The Plan - poradnik do gry

Pierwsza postać to Mind. Wyjdź przez drzwi do dużej sali. Na wprost znajdować się będzie strażnik. Nie zwracaj na niego większej uwagi, po prostu go omiń. Gdy znajdziesz się w pobliżu pomieszczenia technicznego, załączy się wstawka - jeden ze strażników wyjdzie. Najprościej po prostu schować się za rogiem - (o dziwo) nie zostaniesz zauważony.

Wejdź do wspomnianego pomieszczenia i po cichutku zajmij się strażnikiem - Misja 1 Santa Monica Jail | Opis przejścia The Plan - The Plan - poradnik do gry

Wejdź do wspomnianego pomieszczenia i po cichutku zajmij się strażnikiem. Jeżeli jeszcze nie wiesz, jak to zrobić, gra da Ci odpowiednie wskazówki. Po wyeliminowaniu strażnika podejdź do panelu. Przez chwilę kontrolować będziesz Pokera; będziesz musiał znaleźć numer celi (2046, tabliczka na ścianie przy drzwiach). Wprowadź ją do komputera (już jako Mind) i zakończ wciskając na panelu przycisk V.

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie