Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Plan - poradnik do gry

The Plan - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Plan - poradnik do gry

Witam w kompletnym poradniku do The Plan - The Plan - poradnik do gry

Witam w kompletnym poradniku do The Plan. Oprócz standardowego opisu wszystkich trzynastu misji (wraz z celami pobocznymi), znajdziecie tu opisy postaci, którymi przyjdzie Wam kierować, informacje na temat gadżetów, których będziecie używać, oraz ogólne porady, których znajomość z pewnością przyda się Wam podczas kolejnych misji.

Poradnik pisałem pod wersją 1.0 - patch do wersji 1.1 wyszedł dosłownie dzień przed ukończeniem poradnika. I choć prawdopodobnie nie zawiera on żadnych olbrzymich zmian w stosunku do wersji 1.0, to ponoć poprawiła się inteligencja strażników. :)

Jeżeli macie jakieś pytania, prośby, skargi, zażalenia - zapraszam na maila.

Mam nadzieję, że poradnik się przyda (choć tradycyjnie namawiam do samodzielnego kombinowania!).

Kamil "Draxer" Szarek

Porady ogólne

  • Strażnicy nie grzeszą sokolim wzrokiem i ponadprzeciętną inteligencją. Zazwyczaj łapią Cię dopiero gdy ewidentnie wejdziesz w ich zasięg wzroku. Mogą Cię też usłyszeć, jeżeli biegasz lub zachowujesz się zbyt głośno (np. strzelasz z pistoletu). Uwaga: podobno w patchu 1.1 poprawiono sztuczną inteligencję.
  • Niemalże przez całą grę będziesz musiał kontrolować kilka postaci naraz. Musisz nauczyć się w miarę sprawnie przełączać między bohaterami i wydawać im szybkie rozkazy. Nie mamy tu do czynienia z bardzo wymagającą grą, ale jeden błąd może kosztować powodzenie misji, a trzy postacie do jednoczesnej kontroli to trzy razy większa szansa na ten "jeden błąd".
  • Pamiętaj, że specjalista w danej dziedzinie radzi sobie znacznie lepiej niż przeciętniak. Dla przykładu, jeżeli Mind będzie próbował odwrócić uwagę jakiegoś strażnika, będzie to robił znacznie dłużej niż Poker, bo jest w tym specjalistą.
  • Nie jeden raz stawałem przed dylematem: rozwiązanie ciche czy rozwiązanie siłowe. Powiem tak: zazwyczaj rozwiązanie siłowe jest bardziej opłacalne, szybsze itp. Jeżeli chcesz jednak mieć więcej frajdy i bawić się w prawdziwego złodzieja - droga wolna.
  • Kody niezbędne do otwarcia sejfu, wyłączenia zabezpieczeń itp. są losowane za każdym razem, gdy zaczynasz próbę ich złamania.
  • Porada szczególnie odnośnie koleżanki Headshot - celuj tam, gdzie sugeruje jej ksywa. :) Strażnicy trafieni w głowę padają od razu.
  • Nie wahaj się wydawać rozkazu podążania za główną postacią. Oszczędza to mnóstwo czasu.
  • Jeżeli tylko możesz, przeszukuj zwłoki. Oprócz przedmiotów kluczowych do posunięcia się naprzód możesz znaleźć kasę do pobocznych zadań.

Informacje o The Plan - poradnik do gry

Autor : Kamil Draxer Szarek

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 30, ilustracje: 225 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w The Plan - poradnik do gry