Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Plan - poradnik do gry

The Plan - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 13 Foster's Villa - Revenge | Opis przejścia The Plan poradnik The Plan

Ostatnia aktualizacja: 14 października 2019

Misja 13: Foster's Villa - Revenge

Czas na wielki finał. Jeden na jednego, Robert kontra Foster. W tej misji nie będzie skradania się, cichego usypiania strażników, zbędnych gadżetów itp. Tylko czysta rozwałka. :)

Twoja początkowa sytuacja jest niewesoła. Foster jest otoczony kuloodpornymi szybami i ma do dyspozycji pięć siejących zniszczenie działek. Jak sobie z tym poradzić? Musisz wykorzystać sytuację, że tak powiem. Gdy Foster używa przeciw Tobie działka, po prostu uciekaj, wówczas nic nie zrobisz. Możesz za to zrobić coś, gdy Foster przestanie używać działka (a po chwili przestanie). Wówczas działko przez kilka sekund jest wystawione na Twoje strzały. Słabym punktem każdego działka, tak jak w poprzednich misjach, jest jego tylna część. Tak się składa, że przez te kilka sekund działko będzie obrócone do Ciebie właśnie tą tylną częścią. Jeżeli w nią trafisz, zostanie ono zniszczone i przy okazji uszkodzi ochronne szyby Fostera.

Gdy tylko Foster skończy ostrzał z danego działka, spróbuj je trafić. - Misja 13 Fosters Villa - Revenge | Opis przejścia The Plan - The Plan - poradnik do gry
Gdy tylko Foster skończy ostrzał z danego działka, spróbuj je trafić.

Jako że działek jest pięć, musisz powtórzyć proces pięć razy. Gdy po osłonie Fostera zostanie tylko wspomnienie, rozpocznie się regularna strzelanina. Korzystaj z eksplodujących beczek i bądź cały czas w ruchu, a walka szybko zakończy się na Twoją korzyść. Pamiętaj też, że masz przy sobie - tradycyjnie - trzy apteczki.

Dalej jest już tylko outro i napisy końcowe.

Gratulacje, ukończyłeś wszystkie misje w The Plan!