Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Kao: Tajemnica Wulkanu - poradnik do gry

Kao: Tajemnica Wulkanu - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kao: Tajemnica Wulkanu - poradnik do gry

Niniejszy poradnik powstał na podstawie polskiej wersji programu - Kao: Tajemnica Wulkanu - poradnik do gry

Niniejszy poradnik powstał na podstawie polskiej wersji programu. Przewodnik podzielony został na dwa, zasadnicze działy - informacje podstawowe oraz kompletną solucję. W tym pierwszym znajdziesz niezbędne porady, których celem jest działalność wspomagająca w czekającej Cię rozgrywce. Rozwiązaniu natomiast, przeznaczyć należy nieco więcej miejsca. Kangurek Kao 3: Tajemnica Wulkanu jest grą prostą, to przecież pozycja przeznaczona dla najmłodszych. Dlatego też, opis potraktowany został jako ciąg wszystkich zdarzeń, na które natkniesz się podczas zabawy. Dla jej ułatwienia, w tekście zaaplikowałem specjalnie wyselekcjonowane momenty, kiedy to poznasz liczbę duszków lasu, którymi w danym momencie powinieneś dysponować. Kierowałem się tu głównie lokacjami z mozliwością zapisu swojej gry. Przedstawiona liczba, dotyczy duszków posiadanych w aktualnym etapie, a ich stan w grze sprawdzić można przechodząc do menu. W nawiasie - liczba duszków zebranych od samego początku.

Z tego miejsca chciałbym zaapelować także do czytających ten tekst rodziców. Jeżeli kupileś swojemu maluchowi trzecią odsłonę Kangurka Kao, rozważ posłużenie się tym poradnikiem do wspólnego przeżycia przygód na ekranie monitora, tłumacząc krok po kroku wszystkie tajemnice tego świata. No chyba, że zostaniesz wyrzucony za drzwi... Tak czy inaczej, życzę oczywiście miłej lektury.

Daniel "Thorwalian" Kazek

Informacje podstawowe

Elementarne informacje przybliżające fabułę gry, przeciwników, przyjaciół kangurka i wiele innych danych na temat rozgrywki, wyszukasz w dołączonej dokumentacji. Nie ma więc sensu ich przytaczania. Tutaj zapoznasz się z kilkoma moimi spostrzeżeniami, jak również sposobami na rozwiązanie typowych problemów. Zaczynamy.

  • Zanim opuścisz jakąkolwiek lokację, starannie przestudiuj ją wzrokiem. Duszki lasu czasami mogą być ukryte w trudno dostępnych miejscach, a bez nich nie ukończysz gry. Nie ma nic bardziej frustrującego, jak powtarzanie całego poziomu z powodu ominięcia jednego duszka.
  • Mając na wyposażeniu spadochron, używaj go także to tradycyjnych skoków. Zyskasz wtedy więcej czasu na precyzję przykładowego przejścia przez rzekę po kładkach.
  • Skalne szerszenie i armaty niszcz dynamitem. W tym drugim przypadku należy uderzać w oko potwora. Przy obu, używaj automatycznego celowania - klawisz akcji.
  • Po powaleniu na ziemie neandertalczyka, błyskawicznie wykonaj nad nim skok i przeprowadź ataku nogami (nauczysz się na placu treningowym). Wulkaniczny humanoid natychmiast rozbije się na kawałki.
  • Przemierzając wybraną krainę, staraj się nie wychodzić z gry. Pomimo zapisanego stanu, odczyt przeniesie Cię na jej start, kasując także zebrane na tym etapie duszki.
  • Podczas rozglądania się po okolicy, oprócz definiowanej funkcji stosuj również przesuwanie zwykłej kamery, czasami przynosi to lepsze efekty.

Informacje o Kao: Tajemnica Wulkanu - poradnik do gry

Autor : Daniel Thorwalian Kazek

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 19, ilustracje: 86 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Kao: Tajemnica Wulkanu - poradnik do gry