Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Max Payne 2: The Fall Of Max Payne - poradnik do gry

Max Payne 2: The Fall Of Max Payne - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poradnik do gry Max Payne 2 The Fall Of Max Payne - [Podstawy] Tryby gry poradnik Max Payne 2: The Fall Of Max Payne

Tryby gry

Ukończenie gry Max Payne 2 pozwala na rozegranie niektórych misji w specjalnym trybie. Do wyboru jest ich kilka, a w ich skład wchodzą:

 

Detective

Hard Boiled

Dead on Arrival

To tryby określające poziom trudności rozgrywki. Przechodząc całą grę na dostępnym od początku poziomie "Detective" uzyskujesz dostęp do "Hard Boiled". Jego ukończenie powala na rozegranie całej opowieści na poziomie trudności "Dead on Arrival". Jest on o tyle trudny, że przeciwnicy są bardziej wytrzymali, a na każdy scenariusz masz ograniczoną liczbę możliwości zapisu stanu gry.

Warto nadmienić, że ukończenie całej opowieści na poziomie "Dead on Arrival" pozwala na obejrzenie specjalnego, bonusowego zakończenia.

New York Minute

Ten tryb zostaje odblokowany po przejściu gry na poziomie "Detective". Zaraz po rozpoczęciu zabawy pojawia się zegar, a Twoim zadaniem jest pokonanie danego poziomu w jak najkrótszym czasie. Możesz wybrać dowolną część i dowolny scenariusz gry, a wszystkie przerywniki zostały wycięte.

Zabicie przeciwnika opóźnia czas o 2 sekundy, a używanie bullet time również na niego wpływa. Dlatego ważnym elementem jest zdejmowanie przeciwników. Zabicie każdego gwarantuje bonus czasowy i zwiększa możliwości użycia bullet time. Staraj się celować przy tym w głowę, co daje najlepsze rezultaty. I przy tym uważaj na zdrowie, bo nie będziesz miał czasu na poszukiwania Painkillers. Powinieneś znać dobrze dany poziom, nim przystąpisz do rozgrywki.

Dead Man Walking

W tym trybie, otwieranym również po przejściu gry na poziomie "Detective", Twoim głównym celem jest po prostu jak najdłużej przeżyć. Rozgrywka opiera się na anihilacji ciągle pojawiających się dosłownie znikąd przeciwników. Wszystko rozgrywa się na określonym, niewielkim skrawku terenu.

Na początku oponentów jest niewielu, ale w miarę Twoich postępów (tj. załatwionych ludzi) poziom trudności wzrasta. Pojawiają się coraz to nowi, lepiej uzbrojeni i w dużo większych ilościach przeciwnicy. Celuj standardowo w głowę, starając się nie stosować uników. Zbieraj pozostawione na mapach Painkillers oraz amunicję, to zawsze procentuje. Im dłużej się utrzymasz, tym lepiej.