Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Hellblade 2 Senuas Saga - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Hellblade 2 Senuas Saga - poradnik do gry

Hellblade 2 Senuas Saga - poradnik do gry

Zanurz się w psychozie Hellblade 2 Senuas Saga poradnik to dokładny opis przejścia wszystkich rozdziałów gry, porady dotyczące rozgrywki, rozwiązania wszystkich zagadek, opis systemu walki, opis wszystkich bossów, wymagania sprzętowe, wersje językowe, sterowanie.

Ostatnia aktualizacja: 27 maja 2024

Poradnik do gry Senua's Saga Hellblade 2 pełen opis przejścia gry. Zawarliśmy tu solucje wszystkich zadań, lokacje wszystkich znajdziek i sposoby na pokonanie wrogów. Oprócz tego zapoznacie się z przydatnymi poradami na start, dzięki którym szybko odkryjecie najważniejsze mechaniki gry. W poradniku nie zabrakło danych technicznych produkcji i poradnika trofeowego.

Hellblade 2: Zawartość poradnika

Nasz poradnik do gry Hellblade 2 to przede wszystkim dokładny opis przejścia kolejnych etapów gry. Znajdziecie tutaj dokładne instrukcje dotyczące etapów od Reykjanesta, aż po Borgarvirki. W opisie przejścia zamieściliśmy również przydatne wskazówki dotyczące rozwiązywania zagadek i łamigłówek takich jak bramy z symbolami, wyzwania Ukrytych ludzi czy zagadki z latarniami oświetlającymi przejścia. Nie zabrakło także lokacji ukrytych znajdziek, dzięki którym odnajdziecie wszystkie Słupy runiczne oraz kamienne twarze.

Końcowy rozdział, aneks, poświęcony jest technicznym aspektom gry. Zapoznacie się ze sterowaniem, wszystkimi osiągnięciami do odblokowania i wymaganiami sprzętowymi dla wersji na PC.

Hellblade 2: Szybkie porady na start

 1. Rozglądajcie się za bocznymi ścieżkami - pomimo liniowej struktury poziomów, co jakiś czas natraficie na różne, poboczne ścieżki. Warto je eksplorować, gdyż często kryją się na nich znajdźki.
 2. Nie blokujcie czerwonych ataków - ciosy wrogów poprzedzone rozbłyskiem czerwonej aury wybiją Senuę z równowagi, gdy bohaterka spróbuje je zablokować. Przed takimi atakami starajcie się odskakiwać.
 3. Opanujcie perfekcyjne parowanie - cios wroga zablokowany w odpowiednim momencie wytrąci go z równowagi i przyspieszy ładowanie spowalniającego czas lusterka. Postarajcie się wyczuć momenty nadchodzących ataków i blokować w ostatniej chwili.
 4. Wsłuchujcie się w głosy - zawsze towarzyszące protagonistce głosy w jej głowie stanowią nie tylko element budujący mitologię postaci, ale niekiedy posłużą także pomocą np. podczas wykonywania zagadek.

Hellblade 2: Wszystkie misje, opis przejścia

 1. Reykjanesta Rozdział 1 - w otwierającym rozdziale pokierujecie protagonistką w czasie jej ucieczki z plaży po katastrofie morskiej.
 2. Freyslaug Rozdział 2 - w drugim rozdziale odwiedzicie spustoszoną wioskę oraz pokrzyżujecie plany niebezpieczny Draugrów.
 3. Raudholar Rozdział 3 - trzeci rozdział wyśle Was na poszukiwania tajemniczego, ukrytego ludu posiadającego pradawną wiedzę.
 4. Huldufolk Rozdział 4 - w segmencie tym traficie do podziemi wypełnionych niebezpieczeństwami oraz zagadkami.
 5. Bardarvik Rozdział 5 - w piątym rozdziale Senua pomoże mieszkańcom nadmorskiej osady w walce z przerażającym przeciwnikiem.
 6. Borgarvirki Rozdział 6 - ostatni rozdział stanowi domknięcie opowieści w czasie którego staniecie naprzeciw okrutnemu tyranowi.

Hellblade 2: Wymagania sprzętowe

 1. System operacyjny: Windows 10/11 64 Bit
 2. Procesor: Intel i5-8400, AMD Ryzen 5 2600
 3. Pamięć: 16 GB RAM
 4. Karta graficzna: Nvidia GTX 1070, AMD RX 5700, Intel Arc A580
 5. Miejsce na dysku: 70 GB dostępnej przestrzeni
 6. Dodatkowe uwagi: Wymagany dysk SSD

Więcej na ten temat znajdziecie na osobnej stronie poradnika: Wymagania sprzętowe.

Hellblade 2: Polska wersja językowa

Druga odsłona serii Hellblade oferuje sporo języków. W naszym poradniku znajdziecie listę wszystkich dostępnych opcji językowych: Polska wersja językowa.

Hellblade 2: Trofea, osiągnięcia, poradnik trofeowy

W tym miejscu znajdziecie poradnik trofeowy do drugiej odsłony serii Hellblade.

Autor Poradnika

Adam Celarek

Adam Celarek

Grami interesuje się od najmłodszych lat. Absolwent filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie obronił pracę z zakresu ludologii. Pracę w GRY-Online.pl rozpoczął na początku 2023 roku. W redakcji pełni rolę autora poradników. Entuzjasta RPG-ów, nietuzinkowych gier indie oraz kompetytywnych tytułów e-sportowych (głównie bijatyk oraz gier MOBA). Poza grami interesuje się także papierowymi grami fabularnymi oraz karciankami kolekcjonerskimi. Miłośnik oldskulowej technologii i stylu retro.

więcej


Informacje o Hellblade 2 Senuas Saga - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 16 maja 2024

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.