Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Victoria 3 - poradnik do gry

Victoria 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Victoria 3: Jak zmienić prędkość gry? Victoria 3 poradnik, porady

W grze istnieje możliwość przyspieszania, spowalniania oraz zatrzymania upływu czasu. W zależności od aktualnych potrzeb, możecie modyfikować prędkość, z jaką toczy się gra, aby spokojnie przemyśleć kolejne ruchy. Na tej stronie poradnika dowiecie się, jak to zrobić.

Ostatnia aktualizacja: 21 października 2022

Poniższa strona poradnika zawiera informacje na temat zmiany prędkości gry. Dowiecie się, gdzie znaleźć przeznaczone do tego ikony na ekranie oraz jakich skrótów klawiaturowych użyć.

W prawym górnym rogu ekranu znajdziecie wskaźnik informujący, z jaką prędkością toczy się gra - Victoria 3: Jak zmienić prędkość gry? - Victoria 3 - poradnik do gry

W prawym górnym rogu ekranu znajdziecie wskaźnik informujący, z jaką prędkością toczy się gra. Używając odpowiednich przycisków, możecie ingerować w szybkość, z jaką będzie upływał czas.

  1. Rzymskie cyfry od 1 do 5 ustalają prędkość gry (skróty klawiaturowe od 1 do 5).
  2. Ikona z pauzą - zatrzymanie gry (skrót klawiaturowy spacja);
  3. Ikona play - wznowienie gry (skrót klawiaturowy spacja).

Ostrożnie podchodźcie do kwestii maksymalnego przyspieszania gry, zanim nie poznacie zasad gry w stopniu co najmniej dobrym. Warto też całkowicie zatrzymywać czas, aby na spokojnie przemyśleć i podjąć odpowiednie decyzje.