Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Gotham Knights - poradnik do gry

Gotham Knights - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Gotham Knights: Jak odblokować Szybką podróż (Fast Travel)? Gotham Knights poradnik, solucja

Gotham Knights oferuje opcję szybkiej podróży (Fast Travel) dla wszystkich bohaterów w trakcie eksploracji miasta. W tym celu będziecie musieli porozmawiać z Luciusem Foxem i odblokować punkty szybkiej podróży poprzez hakowanie dronów.

Ostatnia aktualizacja: 20 października 2022

Na tej stronie dowiecie się, kiedy możecie odblokować szybką podróż w Gotham Knights oraz jak odblokować punkty hakując drony.

Gotham Knights umożliwia eksplorację miasta na wiele sposobów: z użyciem motocykla, haka z liną, by przeskakiwać z budynku na budynek, a także indywidualnych form "latania" dla każdego z bohaterów (po realizacji wyzwania Rycerskość). Od samego początku gry możecie jednak szybko przemieścić się do Waszej bazy - Belfry. Powoduje to jednak pozbycie się opcjonalnych znaczników z mapy (przestępstw).

Pełna forma szybkiej podróży, nie wymagająca kosztów ani nie posiadająca skutków ubocznych stanie się dostępna po ukończeniu pierwszej misji drugiego rozdziału: Znany jako Oswald Cobblepot - Gotham Knights: Jak odblokować Szybką podróż (Fast Travel)? - Gotham Knights - poradnik do gry

Pełna forma szybkiej podróży, nie wymagająca kosztów ani nie posiadająca skutków ubocznych stanie się dostępna po ukończeniu pierwszej misji drugiego rozdziału: Znany jako Oswald Cobblepot. Po tej misji będziecie mogli porozmawiać z Luciusem Foxem, który przekaże Wam szczegóły zadania.

Będziecie musieli odblokować każdy punkt, którego chcecie używać w ramach prostych zadań hakowania dronów - Gotham Knights: Jak odblokować Szybką podróż (Fast Travel)? - Gotham Knights - poradnik do gry

Będziecie musieli odblokować każdy punkt, którego chcecie używać w ramach prostych zadań hakowania dronów. Raz odblokowany punkt szybkiej podróży pozostaje aktywny na mapie już na zawsze dla każdego z bohaterów.

Zadanie polega na zlokalizowaniu dronów we wskazanym punkcie (do 3 łącznie) i przeskanowaniu ich RR z bliskiej odległości - Gotham Knights: Jak odblokować Szybką podróż (Fast Travel)? - Gotham Knights - poradnik do gry

Zadanie polega na zlokalizowaniu dronów we wskazanym punkcie (do 3 łącznie) i przeskanowaniu ich RR z bliskiej odległości. W niektórych przypadkach posiadać będą one tarczę, która znika tylko, gdy dron uda się do stacji dokującej. Śledźcie drony lub czekajcie przy stacjach dokujących, a po przeskanowaniu wszystkich punkt szybkiej podróży będzie dostępny.