Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Destruction AllStars - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Destruction AllStars - poradnik do gry

Destruction AllStars - poradnik do gry

Ja Panu nie taranowałem Destruction AllStars poradnik i solucja to najlepsze porady do wszystkich gwiazdorów, trybów rozgrywki oraz walki. Opisujemy jak wygrać i jak obronić swoje auto, jak zmienić wygląd. Trofea, sterowanie, wymagania sprzętowe.

Poradnik do gry Destruction AllStars zawiera komplet informacji przydatnych dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z tą produkcją. W poradniku wyjaśniamy podstawy rozgrywki, zestawiamy najważniejsze cechy gry oraz oferujemy porady jak być lepszym graczem. Na pierwszych stronach poradnika znajdziesz opis samouczków pozwalających lepiej poznać najważniejsze zasady gry, podstawy sterowania dla poruszania się pieszo i z użyciem pojazdów, a także porady na start z różnorakimi podpowiedziami odnośnie staczania walk i wygrywania starć. W rozdziale FAQ poruszamy wiele istotnych tematów - dowiesz się m.in. jak zdobywać XP, czy w Destruction AllStars są mikrotransakcje, jak modyfikować wygląd postaci czy jak kraść samochody innych graczy.

Dużą część naszego poradnika stanowi opis wszystkich 16 gwiazd AllStars - grywalnych postaci. Dowiesz się jakimi łamaczami (Breakers) i megapojazdami (Hero Vehicles) dysponują poszczególni bohaterowie, a także jaki jest najbardziej odpowiedni dla nich styl gry. W poradniku znajdziesz też zestawienie głównych trybów gry (multiplayer, arcade, kariera itp.) oraz szczegółowy opis wszystkich 4 typów starć (zasady meczu, podział na drużyny, przydatne wskazówki itp.).

Główne rozdziały poradnika uzupełnia przede wszystkim poradnik trofeowy, w którym szczegółowo opisaliśmy dostepne trofea. Przygotowaliśmy też informacje m.in. na temat wymagań sprzętowych, grania w trybie offline oraz tego ile czasu zajmuje ukończenie w 100% wybranych trybów gry.

Destruction AllStars: Podpowiedzi dla początkujących

Poniżej znajdziesz kilka prostych wskazówek, dzięki którym będziesz mógł uzyskiwać lepsze rezultaty w meczach i zdobywać więcej punktów.

 1. Poćwicz dużo w trybie Trening dostępnym z poziomu menu głównego. Możesz dzięki niemu w spokojnej atmosferze zapoznać się ze wszystkimi grywalnymi postaciami (oraz ich umiejętnościami i pojazdami), a także ze wszystkimi rodzajami meczów.
 2. Staraj się pozostawać w ciągłym ruchu. W przeciwnym razie możesz stać się łatwym celem dla innych uczestników rozgrywki, którzy mogą spróbować cię potrącić, zderzyć się z twoim autem czy doprowadzić do jego ukradzenia.
 3. Aktywuj łamacze w najlepszych momentach. Idealny moment do załączenia łamacza (specjalnej umiejętności bohatera lub pojazdu) jest uzależniony od wybranej grywalnej postaci. Aktywowanie specjalnej zdolności w złym momencie niepotrzebnie ją zmarnuje.
 4. Obserwuj ikony gotowości uderzeń (Slam). Są to dwie oddzielne ikony dla uderzenia przedniego i uderzenia bocznego. Pozwoli ci to łatwo określić kiedy możesz silniej uderzyć w inny pojazd i doprowadzić do jego większych zniszczeń.
 5. Katapultuj się w ostatnim momencie. Jest to szczególnie istotne na tych arenach i w tych trybach gry gdzie istnieje duże ryzyko wypadnięcia z areny. Wyskoczenie z auta zanim spadnie ono w przepaść może uchronić cię przed eliminacją (KO).

Bardziej rozbudowane podpowiedzi znajdziesz na osobnej stronie Porady na start w naszym poradniku. Polecamy również zajrzeć na strony:

 1. Samouczek / Tutorial - Zamieściliśmy opis pierwszego tutoriala oraz informacje o zasadach powtarzania samouczków.
 2. Podstawy sterowania - Znajdziesz zestawienie przycisków wykorzystywanych podczas poruszania się pieszo oraz używania pojazdów.
 3. Jak wygrać swój pierwszy mecz? - Zamieściliśmy szereg wskazówek, które powinny ci umożliwić odnoszenie zwycięstw w meczach trybu online, czyli z udziałem innych żywych graczy.

Destruction AllStars: Wszystkie grywalne postacie

W Destruction AllStars dostępnych jest 16 gwiazdorów (Stars), czyli grywalnych bohaterów - Destruction AllStars - poradnik do gry

W Destruction AllStars dostępnych jest 16 gwiazdorów (Stars), czyli grywalnych bohaterów. Wybór grywalnej postaci nie jest wyborem wyłącznie kosmetycznym, gdyż każdy z gwiazdorów dysponuje własną specjalną umiejętnością i unikalnym pojazdem. Poszczególnych gwiazdorów opisaliśmy na oddzielnych stronach poradnika.

 1. Gwiazdorzy - ogólne informacje - Dowiesz się m.in. kiedy dokonuje się wyboru postaci oraz czy wszyscy gwiazdorzy są dostępni od samego początku rozgrywki.
 2. Ultimo Barricado
 3. Genesis
 4. Lupita
 5. Shyft
 6. Bluefang
 7. Boxtop
 8. Fuego
 9. Hana
 10. Ratu
 11. Angelo Avello
 12. Twinkle Riot
 13. Jian
 14. Harmony
 15. Xander
 16. Muna
 17. Sgt. Rescue

Destruction AllStars: Wszystkie tryby rozgrywki

W Destruction AllStars można dokonać podziału na główne tryby gry (multiplayer, singleplayer, tutorial itp - Destruction AllStars - poradnik do gry

W Destruction AllStars można dokonać podziału na główne tryby gry (multiplayer, singleplayer, tutorial itp.) oraz na różne tryby - rodzaje starć. Wszystkie sposoby prowadzenia rozgrywki omówiliśmy na kilku różnych stronach poradnika.

 1. Główne tryby gry - Tryb wieloosobowy, Arcade, Serie wyzwań, Trening.
 2. Tryb Chaos (Mayhem) - To jeden z czterech rodzajów starć (meczów) w grze.
 3. Tryb Strefa (Gridfall) - To jeden z czterech rodzajów starć (meczów) w grze.
 4. Tryb Szrotnado (Carnado) - To jeden z czterech rodzajów starć (meczów) w grze.
 5. Tryb Zbiory (Stockpile) - To jeden z czterech rodzajów starć (meczów) w grze.

Destruction AllStars: Mam pytanie i szukam odpowiedzi (FAQ)

W naszym poradniku znajdziesz rozdział FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Są to kwestie powiązane m.in. z prowadzeniem rozgrywki i dostępną zawartością gry.

 1. XP - jak zdobywać? - Informujemy w jakich okolicznościach można zdobywać punkty doświadczenia i z czym wiąże się awansowanie na kolejne poziomy.
 2. Mikrotransakcje - czy są? - Dowiesz się czy w Destruction AllStars znajdują się mikropłatności oraz czy prawdziwe pieniądze są wymagane do odblokowania całej zawartości gry.
 3. Auto - jak ukraść? - Wyjaśniamy na jakich zasadach odbywa się kradzież innych aut oraz jakie opcje pojawiają się po poprawnym zaliczeniu mini-gry z kradzieży.
 4. Własne auto - jak obronić? - Podpowiadamy jak zachować się w momencie gdy inny gracz wskoczy na dach prowadzonego auta z zamiarem jego zniszczenia lub kradziezy.
 5. Wygląd postaci - jak zmienić? - Dowiesz się jakie są opcje modyfikacji postaci, a także jak można odblokowywać nowe skórki, emotki i inne przedmioty kosmetyczne.
 6. Podwójne skoki - jak wykonywać? - Wyjaśniamy kiedy gra odblokowuje podwójne skoki i jakie jest ich główne zastosowanie.
 7. Naprawienie samochodu - czy możliwe? - Odpowiadamy na pytanie czy możliwe jest podreperowanie auta bez konieczności przesiadania się do innego wehikułu.

Destruction AllStars: Platformy sprzętowe - na czym zagram?

Destruction AllStars jest tytułem ekskluzywnym konsoli PS5. Nie możesz zagrać w tę grę na PS4 ani na PC. Warto zaznaczyć, że jeśli masz wykupiony abonament PS+, to z poziomu przeglądarki grę możesz odebrać i przypisać do swojego konta w PlayStation Network. Pozwoli ci to zagrać w Destruction AllStars za darmo jeśli zakupisz konsolę PlayStation 5 w przyszłości (i jeśli nadal będziesz miał opłacony abonament PlayStation Plus).

Destruction AllStars: Krótko o grze

Destruction AllStars to produkcja studia Lucid Games, która jest tytułem ekskluzywnym konsoli PS5 (gra w lutym 2021 roku dodana została do oferty PS+) - Destruction AllStars - poradnik do gry

Destruction AllStars to produkcja studia Lucid Games, która jest tytułem ekskluzywnym konsoli PS5 (gra w lutym 2021 roku dodana została do oferty PS+). W grze ścieramy się z innymi graczami na wielkich arenach, poruszając się pieszo lub z wykorzystaniem różnorakich pojazdów. Starcia mają formułę sportu samochodowego - zmagania nasze i innych graczy są na bieżąco oceniane przez komentatora, zaś areny walk otaczają trybuny, na których zgromadziła się publiczność. Właściwa rozgrywka przywodzi na myśl takie tytuły jak Destruction Derby, OnRush i Rocket League, choć Destruction AllStars ma też dużo własnych, oryginalnych pomysłów.

W Destruction AllStars mamy do wyboru 16 gwiazdorów - grywalnych postaci. Każdy z tych bohaterów ma swoją własną unikalną zdolność oraz unikalny pojazd, który może przywołać na arenę. W zależności od wybranego bohatera możemy np. pozostawiać po sobie ognisty ślad, który rani innych graczy, albo wzmocnić przód pojazdu i skuteczniej taranować maszyny innych graczy. W trakcie starć nie wykorzystujemy pojazdów przez cały czas - możemy poruszać się i skakać o własnych siłach po to żeby np. zbierać odłamki i znajdźki, czy spróbować ukraść pojazd innego uczestnika.

Destruction AllStars oferuje cztery rodzaje starć, m.in. dość klasyczny deathmatch czy zawody drużynowe, w których naprzeciw siebie stają dwie drużyny graczy. Produkcja kładzie największy nacisk na zmagania multiplayer (dla maksymalnie 16 graczy), choć zawiera też tryby singleplayer, m.in. tryb Arcade czy tryb wyzwań (karierę).

Informacje o Destruction AllStars - poradnik do gry

Autor : Jacek Stranger Hałas

Ostatnia aktualizacja : 27 lutego 2021

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.