Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: J. Jonah Jameson - czy pojawia się w grze? Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Niniejsza strona poradnika do Spider-Man Miles Morales odpowiada na pytanie czy w grze pojawia się J.Jonah Jameson?.

John Jonah Jameson to postać poboczna z serii Marvels Spider-Man - Spider-Man Miles Morales: J. Jonah Jameson - czy pojawia się w grze? - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

John Jonah Jameson to postać poboczna z serii Marvel's Spider-Man. Były wydawca gazety Daily Bugle prowadzi program radiowy "Tylko fakty", w którym notorycznie oczernia Spider-Mana.

Podczas pierwszej misji głównej, po tym jak Rhino przypadkowo przelatuje przez plan nagrywanego programu, przez chwilę widzimy Jamesona przebranego za Świętego Mikołaja. Wykrzykuje on w stronę Spider-Mana przeróżne wyzwiska. Gdy Pete opuszcza Nowy Jork, Jameson kontynuuje serię podcastów i czyni Milesa nowym celem swoich oszczerstw. JJJ nieustannie komentuje niedawno ukończone misje główne, poboczne oraz aktywności z aplikacji MSMZS.

Archiwa odcinków programu radiowego Jamesona znajdziesz w zakładce kolekcje po wciśnięciu touchpada. Podcasty te zbierane są automatycznie podczas podróżowaniu po mieście. Należy pamiętać, że kolejność odcinków może się różnić.