Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: Nowa Gra+ - jak rozpocząć? Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Spider-Man Miles Morales dowiesz się jak rozpocząć Nową Grę+ (New Game+).

Aby rozpocząć Nową Grę+ należy po ukończeniu ostatniej misji głównej (Bitwa o Harlem) uruchomić ponownie grę, wybrać miejsce zapisu z ukończoną fabułą i wcisnąć kwadrat - Spider-Man Miles Morales: Nowa Gra+ - jak rozpocząć? - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Aby rozpocząć Nową Grę+ należy po ukończeniu ostatniej misji głównej (Bitwa o Harlem) uruchomić ponownie grę, wybrać miejsce zapisu z ukończoną fabułą i wcisnąć kwadrat.

Przy tworzeniu NG+ odblokowany zostanie nowy poziom trudności - MEGA. Rozpoczniesz rozgrywkę zachowując wszystkie zasoby, kostiumy, gadżety i umiejętności oraz lvl postaci. Po rozpoczęciu NG+ uzyskasz dostęp do ukrytych umiejętności, kostiumów i modyfikacji gadżetów. Wzrośnie też możliwość lvl do 30 poziomu.

Postęp wszystkich aktywności pobocznych i przedmiotów kolekcjonerskich nie przenosi się do NG+, lecz możesz w każdym momencie wrócić do zapisu podstawowego i ukończyć zbieranie znajdziek oraz postęp dzielnic.

Nowa Gra+ to świetny sposób na ponowne zapoznanie się z grą miesiące lub lata po pierwszym przejściu tytułu, bez konieczności zajmowania się przedmiotami kolekcjonerskimi, dostosowanie wyposażenia lub wypełnianiem drzewek umiejętności. Insomniac Games wprowadziła kilka dodatkowych korzyści i funkcji, aby zachęcić graczy do ponownego ukończenia fabuły. Przejście Nowej Gry+ jest również niezbędne do zdobycia wszystkich trofeów.