Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: Porady na start Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziesz zestaw porad na start do gry Spider-Man Miles Morales. Przygotowaliśmy różne wskazówki dla początkujących graczy.

Jeśli jest to twoje pierwsze podejście do Spider-Mana poświęć trochę czasu na naukę poruszania się - Spider-Man Miles Morales: Porady na start - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Poruszanie się to podstawa

Jeśli jest to twoje pierwsze podejście do Spider-Mana poświęć trochę czasu na naukę poruszania się. Bujanie się na sieci dla początkującego gracza może okazać się niełatwym zadaniem. Naucz się w odpowiednim momencie puszczania sieci i wystrzeliwania nowej aby zaczepić się o kolejne budynki. Spróbuj wskakiwać co jakiś czas na najwyższe obiekty przed tobą, takie jak kominy i dachy wieżowców aby z dużą szybkością przemieszkać się do wymaganych celów.

Wykonuj testy

Poświęć trochę czasu na treningi w szkoleniu Spider-Mana już na początku gry. Znajdziesz je w zakładce testy w menu głównym. Dzięki ukończonym zadaniom odblokujesz przydatne umiejętności, które pozwolą ci łatwiej rozprawiać się z przeciwnikami. Dobrym pomysłem jest również skupienie się od razu na wątku głównym, tym sposobem dostaniesz dostęp do misji pobocznych i zdobędziesz punkty doświadczenia co pozwoli ci szybciej wymaksować grę.

Zbieraj żetony

Postaraj się wykonywać bonusowe zadania podczas każdej misji głównej i pobocznej, takie jak np. "przyklej trzech przeciwników do ściany przy pomocy sieci podczas walki" czy "użyj 10 jadowitych ataków". Za każde wykonane dodatkowe zadanie dostaniesz żetony, niezbędne do wykupienia kostiumów i modyfikacji.

Jadowity atak

Podczas pierwszej misji twoja postać odblokowuje jadowity atak. Używaj go najczęściej jak tylko możesz. Miles nie posiada tyle gadżetów co Pete, lecz jego jadowite zdolności na pewno przydadzą ci się nie tylko w walce. Wraz z postępem w grze nauczysz się jadowitego skoku czy sprintu, wykorzystuj różne kombinacje swoich jadowitych umiejętności podczas walki, aby atakować wielu wrogów na raz. Rozwijaj te zdolności w drzewku umiejętności.

Baw się w cichego zabójcę

Kamuflaż również zostanie odblokowany na wczesnym etapie gry i przydaje on się w wielu sytuacjach. Dzięki niemu możesz uciec na chwilę od walki, jeśli cię przerasta, lub zaatakować wroga znienacka. Możesz też niezauważenie podkraść się do wroga trzymającego tarczę i zabrać ją aby stał się łatwiejszym celem. Kamuflaż możesz włączyć nawet w środku walki aby zdezorientować przeciwnika. Dobrym pomysłem jest bycie cichym zabójcą. Czołgaj się po sufitach i ścianach atakując przeciwników z ukrycia.

Rzucaj czym tylko się da

Nie zapomnij o wykorzystywaniu przedmiotów w twoim otoczeniu w czasie walki. Na takich obiektach będzie widoczny napis "L1+R1". Możesz nimi rzucać we wrogów lub przewracać elementy konstrukcji budynków.

Walka z powietrza

Pozbywaj się najpierw snajperów i bardziej wymagających przeciwników, którzy mogą przeszkadzać w walce z dużą grupą wrogów, ponieważ mogą oni przerwać twoją serię ciosów. Pamiętaj, że będąc w powietrzu masz przewagę oraz możliwość wykonania specjalnych ataków. Wykorzystuj rożne kombinacje pajęczych zdolności aby wyrobić swój własny styl walki. Częste uniki, skoki i sprinty pozwolą ci na zminimalizowanie otrzymanych obrażeń.

Zmieniaj poziomy trudności

Jeśli walka cię przerasta, użyj kamuflażu aby na chwilę się oddalić lub uciec. Pozwoli ci to na spokojne wyleczenie się przy pomocy dolnej strzałki. Jeżeli stwierdzisz, że starcie jest dla ciebie zbyt wymagająca pamiętaj, że możesz zmienić poziom trudności w dowolnej chwili.

Skanuj wszystko i wszędzie!

Skanuj często otoczenie w poszukiwaniu np. żetonów lub niezbędnych przedmiotów do modyfikacji kostiumów i gadżetów. Skanowanie ukazuje ukryte obiekty i postacie, z którymi możesz wejść w interakcję. Zainwestuj szybko w ulepszenie wizjera, dzięki temu będziesz mógł np. śledzić poczynania wrogów nawet jeśli będą znajdować się za ścianą.

Sekretne skrytki zawierają skarby!

Podczas przeszukiwania kryjówek Undergroundu lub laboratoriów nie zapomnij znaleźć sekretnych skrytek, są tam naprawdę przydatne rzeczy. Jeśli opuścisz przeszukiwane miejsce bez ówczesnego odnalezienie skrytki będziesz musiał od nowa robić to zadanie.

Pomachaj do swoich fanów

Wciskaj kwadrat aby wejść w interakcję z mieszkańcami Nowego Jorku. Jeśli przechodzisz koło osoby, która będzie miała kółko nad swoją głową, będziesz mógł z nią np. przybić piątkę.