Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Among Us - poradnik do gry

Among Us - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Among Us: Tasks - których nie udawać? Among Us poradnik, porady

Na tej stronie poradnika dowiesz się o zadaniach, które mogą zdradzić, jaką rolę w danej rozgrywce ma każdy z graczy. Podane zostaną tutaj przykłady obrazujące, kto może udawać, że jest Crewmate, a kto tak naprawdę jest Impostorem.

Jednym z takich zadań jest Clear Asteroids na mapie The Skeld - Among Us: Tasks - których nie udawać? - Among Us - poradnik do gry

Jednym z takich zadań jest Clear Asteroids na mapie The Skeld. Crewmate wykonując to zadanie, musi zestrzelić określoną liczbę asteroid klikając w przelatujące asteroidy i niszcząc je. Zadanie należy do tych dłuższych. Jednakże istnieje sposób, który zweryfikuje, czy gracz wykonujący to zadanie, rzeczywiście je wykonuje, czy tylko udaje.

Po prawej stronie znajdują się dwa działa - Among Us: Tasks - których nie udawać? - Among Us - poradnik do gry

Po prawej stronie znajdują się dwa działa. Jeśli gracz rzeczywiście strzela do asteroid, wtedy zobaczysz, że działa rzeczywiście strzelają laserami. Oznacza to, że dany gracz rzeczywiście nie jest Impostorem. Jeśli natomiast przez dłuższą chwilę nie widzisz, że działa strzelają laserami, oznacza to, że gracz rzeczywiście udaje, że wykonuje zadanie i jest bardzo duża szansa na to, że to on jest Impostorem.

Kolejny przykładem jest Storage - Among Us: Tasks - których nie udawać? - Among Us - poradnik do gry

Kolejny przykładem jest Storage. Większość zadań, które polegają na spuszczeniu w przestrzeń kosmiczną śmieci, są zadaniami krótkimi. Jeśli gracz wykonał rzeczywiście to zadanie, śluza się otworzy, a śmieci wylecą na zewnątrz. Będzie to dowód na to, że rzeczywiście gracz jest niewinny. Tak jak w przypadku asteroid, jeśli gracz "fejkuje" zadanie, śluza się nie otworzy. Tak samo jest jeszcze w lokacji Medbay, gracz może wykonywać zadanie, które przeskanuje ciebie zielonym promieniem. Promień ten jest widoczny dla każdego. Jeśli gracz stoi tam, a promień przez dłuższą chwilę się nie pojawia, oznacza to, że może udawać, że wykonuje zadanie.

Uważaj jednak, gdyż niektórzy gracze dopiero zaczynają swoją grę w Among Us, przez co mogą nie wiedzieć co robią. Jeśli grasz z nowymi graczami, nie podejrzewaj ich o bycie Impostorem tylko dlatego, że stoją przy jednym z wymienionych lokacji i nic nie robią.