Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot 4 - poradnik, solucja

Crash Bandicoot 4 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Crash 4: N. Brio - boss, jak pokonać Crash Bandicoot 4 poradnik, solucja

W grze Crash Bandicoot 4 stoczysz walki z kilkoma bossami. Drugiego z nich znajdziesz na mapie Trouble Brewing - Twoim oczom ukaże się N. Brio. Na tej stronie naszego poradnika znajdziesz dokładny opis walki z tym bossem.

Pierwszy etap

Walka z N. Brio jest dość logiczna i szybko. Na początku musisz unikać mikstur jakie wyrzuca. Po prostu podskakuj nad oparami jakie się wytwarzają.

Gdy na mapie pojawi się przeciwnik po prostu do niego podbiegnij i uderz tak, aby poleciał prosto w bossa - Crash 4: N. Brio - boss, jak pokonać - Crash Bandicoot 4 - poradnik, solucja

Gdy na mapie pojawi się przeciwnik po prostu do niego podbiegnij i uderz tak, aby poleciał prosto w bossa. Zbij tak mu trzy części życia, a nastąpi kolejny etap.

Drugi etap

Tym razem boss stanie z Tobą twarzą w twarz - Crash 4: N. Brio - boss, jak pokonać - Crash Bandicoot 4 - poradnik, solucja

Tym razem boss stanie z Tobą twarzą w twarz. Uciekaj przed jego ciosami, aby nie zostać zabitym.

Wykorzystuj momenty, gdy możesz go ogłuszyć, a następnie wyrzuć go z mapy - Crash 4: N. Brio - boss, jak pokonać - Crash Bandicoot 4 - poradnik, solucja

Wykorzystuj momenty, gdy możesz go ogłuszyć, a następnie wyrzuć go z mapy.

Pamiętaj, że gra nie zapisuje się pomiędzy tymi upadkami. Jeśli zginiesz będziesz na nowo ściągał życie od początku drugiej fazy.

Trzeci etap

Ostatnia faza jest najmniej przyjemna - Crash 4: N. Brio - boss, jak pokonać - Crash Bandicoot 4 - poradnik, solucja

Ostatnia faza jest najmniej przyjemna. Cały ekran zmieni odcień i stanie się jednym wielkim kontrastem, w porównaniu do wcześniejszej wersji. Musisz powtórzyć cały proces uciekania, ogłuszania, a następnie wypychania z mapy.

Pamiętaj, że gra nie zapisuje się pomiędzy tymi upadkami. Jeśli zginiesz będziesz na nowo ściągał życie od początku drugiej fazy.

Jeśli jednak zepchniesz go z mapy zakończysz walkę z bossem.