Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Definitive Edition: Długość gry - ile zajmuje przejście? Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziesz informacje ile czasu zajmuje przejście gry Mafia Definitive Edition. Dowiesz się o ile dłuższa jest gra Mafia 1 Remake od oryginału, a także jakie rodzaje aktywności mogą wydłużyć czas rozgrywki.

1 - Mafia Definitive Edition: Długość gry - ile zajmuje przejście? - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja
  1. Ukończenie samego głównego wątku fabularnego powinno zająć około 20 godzin. Jest to zbliżona wartość do ilości czasu potrzebnego do ukończenia pierwotnej wersji gry Mafia 1. Pojedyncza misja w grze zajmuje średnio od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Ustawienie jednego z wyższych poziomów trudności może też zmusić cię do wielokrotnego powtarzania niektórych walk i scen akcji.
  2. Zajmowanie się pobocznymi misjami i znajdźkami znacząco wydłuży czas rozgrywki. W rimejku Mafii 1 pojawią się opcjonalne zadania, których nie było w oryginale. Na odkrycie będzie też czekało wiele znajdziek - magazynów, kart kolekcjonerskich, czy komiksów. Zgromadzenie 100% sekretów może w rezultacie zająć sporo czasu.
  3. Mafia Definitive Action pozwoli zdobywać osiągnięcia oraz odblokować platynowe trofeum (tylko w wersji na PS4). Zajmowanie się zdobywaniem trofeów to kolejny sposób na wydłużenie ogólnego czasu rozgrywki.