Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Definitive Edition: Creme de la Creme - solucja Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mafia Definitive Edition możesz znaleźć opis przejścia głównej misji 16 - Śmietanka na kawie (Creme De La Creme). Poniższa solucja wyjaśnia m.in. jak zaliczyć pościg za samochodem Dona Morello, gdzie znaleźć Morello na lotnisku i jak zniszczyć samolot, którym ucieka Morello.

Wsiądź do pojazdu i dotrzyj do teatru

Po wysłuchaniu planu zamordowania Morello zejdź po schodach na parter i dotrzyj na podwórze za barem - Mafia Definitive Edition: Creme de la Creme - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Po wysłuchaniu planu zamordowania Morello zejdź po schodach na parter i dotrzyj na podwórze za barem. Wsiądź do auta, w którym siedzą już sojusznicy. Rozpocznij przejazd w stronę teatru Moulton's City Theater zlokalizowanego w dzielnicy Central Island. Po dotarciu w pobliże teatru załączy się scenka ataku na Morello i jego ucieczki.

Nie pozwól żeby Morello uciekł

Musisz rozpocząć pościg za limuzyną, którą ucieka Don Morello - Mafia Definitive Edition: Creme de la Creme - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Musisz rozpocząć pościg za limuzyną, którą ucieka Don Morello. W trakcie rozgrywania tego pościgu najważniejsza jest dobra jazda - utrzymuj wysoką prędkość i unikaj zderzania się z innymi pojazdami lub niezniszczalnymi elementami otoczenia.

Do pościgu będą dołączały radiowozy oraz pojazdy gangsterów. Warto pomagać kolegom i oprócz prowadzenia auta ostrzeliwać też samemu inne pojazdy. Każdy z nich po kilku udanych trafieniach powinien zostać zniszczony.

W dalszej części pościgu musisz m - Mafia Definitive Edition: Creme de la Creme - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

W dalszej części pościgu musisz m.in. przejechać kilkoma wąskimi uliczkami. Skupiaj się wtedy w całości na unikaniu kontaktu z przeszkodami żeby nie zostać nagle zatrzymanym i nie zgubić pojazdu Morello. Bohaterowie mogą też natrafić na policyjną blokadę - omiń ją lub staranuj jeden z radiowozów.

Morello ucieknie w stronę lotniska i to właśnie tam rozegra się kolejna część misji - Mafia Definitive Edition: Creme de la Creme - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Morello ucieknie w stronę lotniska i to właśnie tam rozegra się kolejna część misji. Po wyjściu z pojazdu nie musisz śpieszyć się z dopadnięciem Morello. Skup się zamiast tego na bezpiecznym eliminowaniu napotykanych po drodze gangsterów, których atakuj pozostając jak najdłużej za bezpiecznymi zasłonami. W pozbywaniu się niektórych wrogów pomogą ci Sam i Paulie.

W trakcie przeprawy przez lotnisko uważaj na snajpera z wieży - Mafia Definitive Edition: Creme de la Creme - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

W trakcie przeprawy przez lotnisko uważaj na snajpera z wieży. Najlepiej jest podobnie jak w poprzedniej misji przebiegać pomiędzy sąsiednimi zasłonami, które pozwolą się do niego bezpiecznie zbliżyć. Jest też szansa, że snajper może zostać zastrzelony przez któregoś z twoich towarzyszy.

Kontynuuj walki. Rozglądaj się po drodze za punktami pierwszej pomocy i skorzystaj z okazji do zniszczenia nowych czerwonych beczek.

Kieruj się w stronę hangaru 13 - Mafia Definitive Edition: Creme de la Creme - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Kieruj się w stronę hangaru 13. Skorzystaj ze sprintu żeby przebiec po płycie lotniska i jak najszybciej dotrzyj do nowych zasłon. Warto korzystać z okazji do wysadzania granatami zaparkowanych tu pojazdów, zwłaszcza że granaty nie będą ci już później potrzebne.

Kolejni wrogowie przebywają wewnątrz hangaru. Rozstaw się najpierw przy wejściu do niego i następnie dobiegaj do kolejnych zasłon w hangarze. Docelowo musisz dotrzeć do dużej przesuwanej bramy.

Zniszcz silniki samolotu

Po przesunięciu bramy bohaterowie ustalą, że Morello chce uciec samolotem - Mafia Definitive Edition: Creme de la Creme - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Po przesunięciu bramy bohaterowie ustalą, że Morello chce uciec samolotem. Wsiądź do samochodu od strony drzwi pasażera - Tommy nie będzie kierował pojazdem od samego początku pościgu.

Po obejrzeniu cut-scenki zacznij strzelać w dwa silniki samolotu. W każdym przypadku prowadź ostrzał do momentu całkowitego uszkodzenia silnika, tzn. do momentu zniknięcia znajdującej się nad nim żółtej ikony.

Nie przejmuj się po tym jak samolot zacznie wzbijać się w powietrze, bo masz czas na zaliczenie tego celu misji do momentu dotarcia do końca pasa startowego - Mafia Definitive Edition: Creme de la Creme - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Nie przejmuj się po tym jak samolot zacznie wzbijać się w powietrze, bo masz czas na zaliczenie tego celu misji do momentu dotarcia do końca pasa startowego. Kontynuuj ostrzeliwanie silników. Strzelaj zawsze do wyczerpania magazynka, bo masz nielimitowaną amunicję.

Podążaj za uszkodzonym samolotem

W ostatniej części misji Tommy przejmie kontrolę nad autem - Mafia Definitive Edition: Creme de la Creme - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

W ostatniej części misji Tommy przejmie kontrolę nad autem. Musisz skupić się ponownie na bezbłędnej jeździe zakładającej unikanie jakichkolwiek kolizji - pilnuj się szczególnie podczas przejeżdżania przez bramkę z obrazka.

Samolot będzie leciał nad głównymi ulicami miasta, tak więc zawsze możesz łatwo ustalić gdzie trzeba skręcić.

1 - Mafia Definitive Edition: Creme de la Creme - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja
Samolot powinien rozbić się w miejscu z powyższych obrazków - Mafia Definitive Edition: Creme de la Creme - solucja - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Samolot powinien rozbić się w miejscu z powyższych obrazków. Gra od momentu kraksy da ci minutę na dotarcie do miejsca katastrofy. Jeśli nie popełniłeś podczas jazdy żadnych błędów, to wystarczy ci zaledwie kilkanaście sekund. Dotarcie do wraku samolotu odpali cut-scenki kończące misję.