Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Mafia Definitive Edition - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Definitive Edition: Wszystkie misje, lista Mafia Definitive Edition poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mafia Definitive Edition znajdziesz listę wszystkich głównych oraz pobocznych misji. Skorzystanie z naszego zestawienia pozwoli ci ustalić aktualne postępy w grze oraz odnaleźć konkretną misję w naszym opisie przejścia. Dodatkowo informujemy czy można powtarzać główne misje oraz czy dostępne są zadania poboczne.

Główne misje w Mafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition zawiera misje fabularne znane z oryginalnej wersji z 2002 roku, aczkolwiek należy zaznaczyć, że remake Mafii 1 modyfikuje oraz rozbudowuje przebieg niektórych zadań głównego wątku fabularnego. Jest on w stanie dzięki temu zaskoczyć nawet te osoby, które doskonale pamiętają wszystkie etapy z pierwotnej edycji gry.

 1. Propozycja nie do odrzucenia - An Offer You Can't Refuse
 2. Uciekinier - Running Man
 3. Imprezka u Mołotowa - Molotov Party
 4. Dzień jak co dzień - Ordinary Routine
 5. Fair Play - Fairplay
 6. Sarah
 7. Lepiej się przyzwyczajaj - Better Get Used to It
 8. Święty i grzesznik - The Saint and the Sinner - jest to połączenie misji Dziwka oraz Ksiądz z oryginalnego wydania gry Mafii 1
 9. Przejażdżka za miasto - A Trip to the Country
 10. Omerta
 11. Odwiedziny u bogaczy - Visiting Rich People
 12. Ważna sprawa - Great Deal
 13. Bon apetit!
 14. Wszystkiego najlepszego! - Happy Birthday
 15. Ty szczęściarzu - You Lucky Bastard
 16. Creme de la Creme - Creme De La Creme
 17. Kampania wyborcza - Election Campaign
 18. Czysty relaks - Just for Relaxation
 19. Praca po godzinach - Moonlighting
 20. Śmierć sztuki - The Death of Art

Poboczne misje - czy są w trybie fabularnym?

W grze Mafia Definitive Edition tryb fabularny Story Mode nie zawiera żadnych pobocznych misji - Mafia Definitive Edition: Wszystkie misje, lista - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

W grze Mafia Definitive Edition tryb fabularny Story Mode nie zawiera żadnych pobocznych misji. Główne zadania zalicza się jedno po drugim. Po zaliczeniu głównej misji wyświetla się okno z potwierdzeniem jej ukończenia. Gra może następnie od razu rozpocząć kolejną misję lub wyświetlić najpierw dodatkowy filmik przerywnikowy.

Remake nie zawiera też niestety żadnych drobnych zadań, które w grze Mafia The City of Lost Heaven wykonywało się dla Lucasa Bertone.

Opcjonalnymi aktywnościami możesz zajmować się w trybie Free Ride - Wolnej jazdy. Dokładniej opisaliśmy go w osobnym rozdziale poradnika.

Powtarzanie głównych misji - czy jest możliwe?

Tak, Mafia 1 Remake pozwala na powtarzanie ukończonych głównych misji - Mafia Definitive Edition: Wszystkie misje, lista - Mafia 1 Definitive Edition - poradnik, solucja

Tak, Mafia 1 Remake pozwala na powtarzanie ukończonych głównych misji. Możesz zdecydować się na powtórzenie danego etapu po to żeby zaliczyć go na innym poziomie trudności, rozegrać na inny sposób (niektóre misje pozwalają np. wybrać pomiędzy skradaniem się i bezpośrednimi walkami) czy dotrzeć do pominiętych sekretów i znajdziek.

Z menu głównego musisz wybrać pozycję Chapter Replay. Gra wyświetli wtedy listę zaliczonych zadań.