Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tony Hawk's Pro Skater 1+2: Hangar - solucja THPS2 Tony Hawk's Pro Skater 1 2 poradnik, porady

Na tej stronie naszego poradnika do Tony Hawk's Pro Skater 1+2 znajdziesz informacje na temat mapy Hangar. Dowiesz się jak wykonać wszelkie wyzwania dotyczące tego levelu.

Wyniki i combo

Na tej mapie 4 wyzwania odnoszą się do wyniku i combo - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Hangar - solucja THPS2 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Na tej mapie 4 wyzwania odnoszą się do wyniku i combo:

  1. High Score - 10,000;
  2. Pro Score - 50,000;
  3. Sick Score - 100,000;
  4. High Combo - 7,500.

S-K-A-T-E

Kolejne wyzwanie odnosi się do zebrania 5 liter - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Hangar - solucja THPS2 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Kolejne wyzwanie odnosi się do zebrania 5 liter. Wspólnie tworzą napis SKATE. Musisz zebrać je wszystkie przy jednym podejściu, aby zaliczyć to wyzwanie.

5 oznaczeń

Kolejne wyzwanie polega na zebraniu 5 oznaczeń Pilot Wings - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Hangar - solucja THPS2 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Kolejne wyzwanie polega na zebraniu 5 oznaczeń "Pilot Wings". Tak jak w przypadku liter, mają one niebieską poświatę dzięki czemu łatwo je zauważyć. Musisz zebrać je wszystkie przy jednym podejściu, aby zaliczyć to wyzwanie.

Beczki

Pamiętasz kartony w Warehouse - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Hangar - solucja THPS2 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Pamiętasz kartony w Warehouse? W Hangarze jest 5 stosów beczek, które musisz zniszczyć. Wystarczy, że w nie wjedziesz, aby punkt się zaliczył. Musisz zniszczyć je wszystkie przy jednym podejściu, aby zaliczyć to wyzwanie.

Hangtime

Twoim zadaniem jest po prostu przeskoczenie nad trzema obiektami dostępnymi na mapie - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Hangar - solucja THPS2 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Twoim zadaniem jest po prostu przeskoczenie nad trzema obiektami dostępnymi na mapie. Musisz pamiętać jednak, że najważniejsze jest to, abyś wylądował po drugiej stronie, bez tracenia punktów.

Nosegrind

Zaraz po starcie zeskocz na rampę, a z niej na poręcz nad miejscem do wylotu samolotów. Ułatwi Ci to używanie klawisza L1/R1.

Ukryta taśma

1 - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Hangar - solucja THPS2 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry
Aby zdobyć ukrytą taśmę musisz pierw pozbyć się helikoptera - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Hangar - solucja THPS2 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Aby zdobyć ukrytą taśmę musisz pierw pozbyć się helikoptera. Najłatwiej to zrobić po porstu przelatując po jego skrzydle. Jeśli to zrobisz helikopter wyleci z pomieszczenia. Musisz liczyć się z tym, że przez kilkanaście sekund cała podłoga będzie się trząść.

Gdy helikopter wyleci otworzą się drzwi, zaraz za nimi znajduje się taśma.

Stat Points

W Hangar znajdziesz 2 punkty służące do rozwoju umiejętności. Ich lokalizacja jest zależna od stylu bohatera.

Vicarious Visions Logo

Na każdym poziomie znajdziesz logo Vicarious Visions. Jest ono bardzo widoczne Wygląda jak dwie litery V, postawione zaraz obok siebie. Dodatkowo ma lekko niebieskawą poświatę, dzięki czemu rzuca się w oczy.

Vicarious Visions Logo wisi pod sufitem. Aby się do niego dostać musisz zwiększyć swoją prędkość, doskoczyć do czarnej rury znajdującej się nad samolotem i jechać wzdłuż świateł.

Alien Plushie

W Hangar znajdziesz jedną figurkę obcego. Dokładną jej lokalizację znajdziesz na oddzielnej stronie poradnika.