Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Xbox Series X - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI
... poradnik w przygotowaniu ...
Xbox Series X - poradnik do konsoli

Xbox Series X - poradnik do konsoli

Xbox pisane przez X na końcu Xbox Series X poradnik i porady to najlepsze wskazówki, dzięki którym konsola Microsoftu nie będzie miała żadnych tajemnic. Specyfikacja, funkcjonalność, gry i pady - o wszystkim tym dowiesz się z naszej publikacji.

Jeszcze w 2020 roku ma zadebiutować kolejna generacja konsol, w tym Xbox Series X. Przygotowaliśmy poradnik, które przedstawia wszystkie kluczowe zagadnienia związane z najnowszą konsolą Microsoft. Poradnik został przygotowany tak, by był pomocny zarówno przed premierą konsoli, jak i później – gdy będzie rozbudowywać jego strukturę o kolejne kluczowe rozdziały.

W dziale przewodnik, opracowaliśmy najważniejsze zagadnienia związane z konsolą i przygotowaliśmy odpowiedzi na kluczowe pytania. Nasz poradnik jest doskonałym sposobem, by być na bieżąco z nowościami związanymi z konsolą i zapoznanie się m.in. ze szczegółowymi aspektami technicznymi konsoli. Omówiliśmy specyfikację techniczną konsoli, omawiamy podzespoły konsoli i jej moc. Dowiesz się również, jaka jest planowana cena Xbox series X, poznasz wygląd konsoli i przeczytasz inne kluczowe informację.

Przygotowaliśmy również opis gier, które zadebiutować mają na konsoli Xbox X, z omówieniem potencjalnej ekskluzywności i tytułów na start. Odpowiadamy, jak wygląda kwestia kompatybilności wstecznej, czy będzie można grać w gry z Xbox One, uruchomić tytuły z PC, czy można też np. uruchomić gry ze Steama.

Z kwestii technicznych, w naszym poradniku poruszyliśmy inne ważne kwestie: czy Xbox series X ma VR? Xbox S obsługuje 4k, a może nawet 8k? Jak wygląda kwestia napędu – czy konsola będzie obsługiwać dyski, dvd lub blu-ray? Omawiamy również nowy pad do konsoli i inne nowinki techniczne, które oferuje.

W dziale FAQ przyglądamy się również innym kwestiom – Czy Xbox Series X leży, czy stoi podczas używania z konsoli? Czy konsola Xbox S będzie wspierała ray tracing? Czy Konsola Xbox series X posiada dysk ssd? Jak potężna jest konsola Xbox Series X?

Garść informacji o Xbox Series X

  1. Xbox Series X to kolejna generacja konsol Xbox. Będzie to najbardziej potężna technologicznie z dotychczasowych konsol.
  2. Xbox Series X ma zadebiutować między październikiem a grudniem 2020.
  3. Na start konsoli będzie m.in. Halo Infinite i Hellblade 2.
  4. Konsola ma mieć kompatybilność wsteczną, więc spokojnie można grać we wcześniejsze gry z Xboxa.
  5. Obecnie Xbox series X nie będzie miało VR na start konsoli.
  6. Możliwe jest mimo wszystko opóźnienie konsol na rok 2021 z powodu koronawirusa.
  7. Konsola będzie oferować pełne 4K podczas rozgrywki i dodatkowo wspierać 8K.
  8. Konsola będzie obsługiwać technologię Ray Tracing.

W przygotowaniu Xbox Series X - poradnik do konsoli

Poradnik do gry jest w trakcie przygotowania.

W tym momencie nad nim pracujemy. Robimy wszystko, żeby poradnik ukazał się w okolicy premiery .