Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of royale Poradnik do Call of Duty Warzone stanowi kompendium wiedzy na temat tej darmowej gry FPS typu battle royale.

Poniższy poradnik do Call of Duty Warzone zawiera przydatne informacje związane z najnowszym dodatkiem Battle Royale do gry Call of Duty: Modern Warfare. Warzone zaoferuje Graczom olbrzymią mapę na której będzie mogło jednocześnie grać 150 zawodników podzielonych na zespoły trzyosobowe. Pomimo olbrzymiej przestrzeni, rozgrywka jest niezwykle dynamiczna i nie pozwala Graczom nawet na odrobinę swobody.

W trakcie przemieszczania się po mapie, Gracz będzie miał okazję odwiedzić lokacje znane z poprzednich odsłon serii Call of Duty. Warzone wprowadza także do rozgrywki Battle Royale wiele innowacyjnych rozwiązań. Co ciekawe, gra Call of Duty Warzone wspiera cross-platform, czyli pozwala grać wspólnie użytkownikom posiadającym różne urządzenia - PC, PS4, Xbox One.

W naszym poradniku znajdziesz wskazówki dotyczące podstawy rozgrywki, m.in. systemu obrażeń i strzelania czy sprawnego poruszania się po mapie gry. Z kolei w sekcji Porady na start znajdują się informacje, pozwalające na uzyskanie przewagi nad przeciwnikami już od samego początku rozgrywki, np. czego nie robić w grze lub na co zwracać uwagę, zbierając łupy. Publikacja zawiera również porady dotyczące najlepszych broni w grze, najlepszych miejsc do lądowania czy wskazówki, jak najlepiej zdobywać doświadczenie tak, by szybko levelować. Dowiesz się również wszystkiego o najlepszych zrzutach wyposażenia czyli loadoutach w CoD Warzone oraz o przebiegu meczu.

W aneksie znajdziesz rozdziały opisujące wymagania sprzętowe oraz sterowanie.

Porady na start

Zanim rozpoczniesz swoją przygodę w trybie Battle Royale w grze Call of Duty Warzone warto poznać główne tipy, które zwiększą Twoją szansę na przeżycie. Porady skierowane są przede wszystkim do nowych Graczy.

 1. Zmień mini mapę z okrągłej na kwadratową - zwiększysz w ten sposób swój zasięg widzenia i będziesz miał lepszy obraz pola walki.
 2. Ustaw własne zestawy wyposażenia - w Call of Duty Warzone można ustawić własne zestawy wyposażenia, które później można wykupić wewnątrz gry - zrzut wyposażenia.
 3. Nie przebywaj w strefie gazu - w momencie zacieśniania się pierścienia gazu rusz w kierunku bezpiecznego obszaru mapy. Pozostając w strefie gazu skazujesz się na porażkę.
 4. Nie biegaj po otwartym terenie - stajesz się wtedy niezwykle łatwym celem do wyeliminowania.
 5. Nie strzelaj zanim nie wycelujesz - jeśli spudłujesz, Twoja postać zostanie oznaczona na mapie czerwonym punktem i zdradzisz swoją obecność.
 6. Korzystaj z systemu pingowania - w trakcie rozgrywki komunikuj się z drużyną poprzez używanie specjalnego systemu pingowania. Możesz w ten sposób oznaczyć wyposażenie leżące na mapie, miejsce, w którym chcesz się udać, a nawet wroga. Skuteczna komunikacja to klucz do sukcesu.
 7. Podnoś powalonych sojuszników - w Call of Duty Warzone możesz podnosić powalonych przeciwników zanim zostaną oni całkowicie zlikwidowani. Zanim jednak to zrobisz upewnij się, że jesteś bezpieczny.
 8. Walka w Gułagu - po pierwszej eliminacji Twojej postaci trafisz do Gułagu. Jeśli wygrasz pojedynek 1 na 1 z innym Graczem, wrócisz na mapę. W innym wypadku musisz poczekać aż drużyna wykupi Twój powrót. Z Gułagu możesz skorzystać tylko raz w trakcie trwania danej rozgrywki.
 9. Zakupy - za zebraną gotówkę kupuj potrzebne wyposażenie (loadouts), jak i dodatkowe płytki pancerza, drony zwiadowcze i zestawy do samodzielnej reanimacji.
 10. Granat może wybuchnąć w ręce - tak, granat może Cię zabić, jeśli nie wypuścisz go w odpowiednim momencie.
 11. Obrażenia przy upadku - spadając z dużej wysokości możesz poważnie nadwątlić zdrowie swojej postaci. Upadek z ekstremalnej wysokości kończy się nawet śmiercią.
 12. Korzystaj z dostępnych pojazdów - pojazdy w grze Call of Duty Warzone to niezwykle dobry sposób na przemieszczanie się po mapie. Nie dość, że są szybkie to zapewniają dodatkową ochronę. Mogą także rozjeżdżać przeciwników i w ten sposób wyeliminować ich z gry.

Podstawy korzystania z broni i techniki strzelania w CoD Warzone

W grze Call of Duty Warzone do dyspozycji Gracza oddano całą masę broni i innego wyposażenia taktycznego. Wśród dostępnych broni można wyróżnić karabiny szturmowe, lekkie karabiny maszynowe, karabiny snajperskie, SMG, strzelby i zwykłe pistolety. Każda z tych broni zachowuje się inaczej i warto poświęcić nieco czasu na jej opanowanie. W trakcie rozgrywki możesz korzystać z kilku przydatnych tricków, które mogą wpłynąć na osiągane przez Ciebie wyniki.

Jak skutecznie celować w CoD Warzone?

Najskuteczniejszym sposobem na szybkie wyeliminowanie przeciwnika w grze Call of Duty Warzone jest precyzyjny strzał w głowę, który pozwoli na wyrządzenie maksymalnych szkód w jak najkrótszym czasie. Należy tutaj zaznaczyć fakt, że w CoD Warzone istnieje pancerz na korpus, ale głowa nie jest w żaden sposób chroniona. Jest to szczególnie istotne przy korzystaniu z broni, które są w stanie natychmiast zlikwidować cel, jak np. HDR. W przypadku innych broni możesz potrzebować nawet dwóch lub więcej celnych strzałów. Mimo wszystko, warto wyrobić w sobie nawyk trzymania celownika na wysokości, w której powinna znaleźć się głowa przeciwnika, aby maksymalnie zwiększyć swoje szanse na zlikwidowanie celu.

Każda broń dostępna w Call of Duty Warzone posiada określony odrzut przez co utrzymywanie celownika w odpowiednim miejscu przy strzelaniu długimi seriami może być nieco kłopotliwe i wymaga ciągłego korygowania ustawienia broni poprzez ściąganie jej ku dołowi - Call of Duty Warzone - poradnik do gry
 1. Gracz, który cały czas prowadzi celownik na wysokości głowy przeciwnika ma znacznie większe szanse na sprawne zlikwidowanie celu.
 2. Gdy wyglądasz zza ściany lub innej przeszkody (patrz technika podpierania broni) staraj się ustawić celownik w miejscu, gdzie może pojawić się głowa przeciwnika.
 3. Pozycjonując celownik na wysokości głowy przeciwnika maksymalnie skrócisz czas poświęcony na skorygowanie jego położenia, gdy cel pojawi się w zasięgu wzroku.
 4. Jeżeli walczysz z celem pozostającym w bezustannym ruchu nie strzelaj na ślepo tylko postaraj się przewidzieć jego następny ruch i oddaj celny strzał. Pamiętaj, że każdy niecelny strzał może zdradzić Twoją pozycję na mapie.

Jak korygować odrzut broni w Call of Duty Warzone?

Każda broń dostępna w Call of Duty Warzone posiada określony odrzut przez co utrzymywanie celownika w odpowiednim miejscu przy strzelaniu długimi seriami może być nieco kłopotliwe i wymaga ciągłego korygowania ustawienia broni poprzez ściąganie jej ku dołowi. Przy użyciu specjalnych modyfikacji możesz nieco ułatwić sobie życie i ustabilizować broń, ale dobre poznanie często używanej broni przyniesie najwięcej korzyści.

Jak podeprzeć broń w Call of Duty Warzone?

Ciekawą mechaniką dostępną w grze Call of Duty Warzone jest możliwość podparcia broni, co znacznie zwiększa jej stabilność w trakcie strzelania. Przy użyciu jednej prostej sztuczki znacznie zwiększysz swoje możliwości strzeleckie.

Korzystając z tej techniki możesz także strzelać zza rogu nie odsłaniając się przy tym zbytnio na atak nieprzyjaciela - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Korzystając z tej techniki możesz także strzelać zza rogu nie odsłaniając się przy tym zbytnio na atak nieprzyjaciela. Aby podeprzeć bron w Call of Duty Warzone wystarczy podejść do przeszkody terenowej i wcisnąć odpowiednią kombinację klawiszy - domyślnie na PC jest to przycisk celowania + uderzenie wręcz. Oczywiście w menu gry możesz zmienić to ustawienie i wykonać całą operację przy użyciu jednego przycisku. Technika podpierania broni wymaga nieco praktyki i przyzwyczajenia, więc warto ją przećwiczyć np. na mapie treningowej.

Technika strzelania - pestkowanie

Pestkowanie to technika, która wymaga dużego skupienia i opanowania ponieważ ruch celownika musi być dobrze przemyślany, a każdy oddany strzał celny. Korzystając z tej techniki należy pamiętać o tym, aby strzały oddawać pojedynczo po czym należy przerwać atak żeby zresetować odrzut broni. W czasie przerwy można wykorzystać technikę strefowania (ruch na boki), aby przemieścić się w bok i ponownie oddać strzał. Należy tutaj zaznaczyć fakt, że pestkowanie jest skuteczne dopiero w momencie, gdy oddajesz strzał z miejsca, czyli po zakończeniu ruchu. Do zalet techniki pestkowania na pewno można zaliczyć:

 1. Bardzo niskie zużycie amunicji.
 2. Możliwość pozostawania w ruchu.
 3. Całkowite zniwelowanie odrzutu broni.
 4. Maksymalna kontrola nad celownikiem.

Technika strzelania - strzały krótkimi seriami

Strzały krótkimi seriami to najpopularniejsza ze wszystkich technik, która polega na wystrzeleniu kilku pocisków przy jednoczesnym, delikatnym korygowaniu ustawienia celownika, zazwyczaj poprzez płynne ściąganie go do dołu. Technika to może być wykorzystywana przy oddawaniu strzałów prawie każdą bronią i najlepiej sprawdza się na średnim i bliskim dystansie. Zaletami tej techniki są:

 1. Średni poziom zużycia amunicji.
 2. Duża mobilność.
 3. Dobra celność.

Technika strzelania - rozpylanie

Rozpylanie jest najtrudniejszą techniką do opanowania ponieważ wymaga od Gracza poznania mechaniki broni, aby skutecznie kontrować jej odrzut. Technika rozpylania polega na bezustannym strzelaniu długą serią pocisków, przy jednoczesnym korygowaniu ustawienia celownika. Rozpylanie używane jest zazwyczaj tylko na bliskim dystansie, gdzie prawdopodobieństwo trafienia w cel jest znacznie większe. Największymi zaletami tej techniki są:

 1. Możliwość szybkiego zlikwidowania kilku celów na raz gdy znajdują się obok siebie.
 2. Jeśli wiesz, że przeciwnik czai się po drugiej stronie zasłony dymnej możesz spróbować zlikwidować go przy pomocy długiej serii.

Lądowanie w grze Call of Duty Warzone

Każda gra typu Battle Royal rozpoczyna się od fazy zrzutu zawodników na teren mapy, gdzie rozpoczną swoje zmagania o przetrwanie. Zrzut odbywa się z różnych środków transportu - czasem są to helikoptery, a w innym przypadku samoloty lub zupełnie futurystyczne wynalazki, jak np. latający autobus. Call of Duty Warzone stawia na klasykę więc wszyscy Gracze wyskakują z samolotu. Podpowiadamy jak i gdzie lądować na terenie mapy Verdansk.

Jak lądować w Call of Duty Warzone?

Proces lądowania na mapie Verdansk w grze Call of Duty Warzone nie należy do najprostszych. Po wyskoczeniu z samolotu musisz umiejętnie manewrować w powietrzu i w odpowiednim momencie otworzyć spadochron.

Jeśli spadochron otworzysz zbyt wcześnie, jak na powyższym obrazku, miną wieki zanim dolecisz do dalszego punktu lądowania - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Jeśli spadochron otworzysz zbyt wcześnie, jak na powyższym obrazku, miną wieki zanim dolecisz do dalszego punktu lądowania. W tym czasie przeciwnicy zdążą zebrać cały sprzęt i zapewne wyeliminują Cię jeszcze zanim wylądujesz. Kluczem do sukcesu jest umiejętne operowanie spadochronem: swobodne szybowanie w pożądanym kierunku i otworzenie spadochronu, aby nabrać pędu do dalszego szybowania. Pamiętaj przy tym, że najszybciej spada się pionowo w dół więc najszybciej wylądujesz wyskakując bezpośrednio nad punktem lądowania.

Gdzie lądować w Call of Duty Warzone?

Zmagania w trybie Battle Royale w grze Call of Duty Warzone rozgrywają się na niezwykle dużej mapie Verdansk. Na tak rozległym terenie znajdziesz wiele ciekawych miejsc, jak np. baza wojskowa, lotnisko, więzienie, tama. Skąd jednak wiedzieć, gdzie lądować, aby znaleźć sprzęt potrzebny do przeżycia? Przedstawiamy najlepsze miejsca do lądowania w Call of Duty Warzone.

1 - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

1. Arklov Peak Military Base - Baza wojska bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych miejsc do lądowania na mapie Verdansk. Znajdziesz tutaj całą masę uzbrojenia i pojazdów jednak musisz liczyć się z konkurencją.

2. Verdansk International Airport - Lotnisko w Verdansku to kolejne dobre miejsce do lądowania. Potrzebnego sprzętu szukaj w głównym budynku, jak i w innych pomieszczeniach przy płycie lotniska.

3. Verdansk Stadium - Stadion w Verdansku to jedno z najlepszych miejsc do lądowania w Call of Duty Warzone. Dookoła potężnego budynku rozrzucono wiele skrzynek z wyposażeniem. Kopuła stadionu to też bardzo dobre miejsce na zajęcie pozycji snajperskiej. Aby się tam dostać, użyj helikoptera.

4. Zordaya Prison Complex - Kompleks więzienny Zordaya na pierwszy rzut oka może przypominać zamek ze względu na wiele wieżyczek rozstawionych na okręgu potężnej budowli. To właśnie jedna z wież powinna być miejscem Twojego lądowania - zdobędziesz potrzebną broń i będziesz mógł zacząć eliminację wrogich celów. Na terenie kompleksu więziennego znajdziesz helikopter i inne pojazdy.

5. Verdansk Train Station - Stacja kolejowa Verdansk jest w topce najlepszych miejsc do lądowania w grze Call of Duty Warzone. Verdansk Train Station to rozległy teren, na którym znajdziesz dużo dobrego wyposażenia.

6. Atlas Superstore - Budynek supermarketu jest po brzegi wypełniony niezbędnym wyposażeniem. Lądując w tym miejscu możesz być pewny, że na dalszą eksplorację mapy Verdansk będzie solidnie przygotowany.

7. Dam - Tama to miejsce nieco na uboczu, ale świetnie nadaje się do lądowania. Na rozległym terenie znajdziesz wiele budynków, a w nich sporo sprzętu. Możesz także złapać kilka kontraktów, a na dalszą eksplorację udać się przy pomocy któregoś z dostępnych środków lokomocji.

Innowacyjne mechaniki w grze Call of Duty Warzone

Gra Call of Duty Warzone wprowadza nieco innowacji do dobrze znanego trybu Battle Royale. Wśród dostępnych opcji, Gracze mają możliwość powrotu do rozgrywki po pierwszej likwidacji ich postaci (walka w Gułagu). Kolejną nowością jest możliwość zawierania kontraktów, które umożliwiają wykonanie określonego zadania i zainkasowania w ten sposób sporo doświadczenia i niezwykle potrzebnej gotówki. Ostatnią nowością w grze Call of Duty Warzone jest możliwość kupowania dodatkowego wyposażenia taktycznego i specjalnie przygotowanych zrzutów wyposażenia (loadouts), które w znacznym stopniu zwiększają szansę na wygraną.

Gułag

Po pierwszej eliminacji zostaniesz więźniem i wylądujesz w celu Gułagu - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Po pierwszej eliminacji zostaniesz więźniem i wylądujesz w celu Gułagu. Z tego miejsca będziesz obserwować zmagania innych Graczy i czekać na swoją kolej, aby mieć szansę powrotu na mapę Warzone. Gdy nadejdzie Twoja kolej, będziesz musiał zmierzyć się z losowym Graczem w pojedynku 1 na 1. Zwycięzca pojedynku wygrywa najcenniejszą nagrodę - przeniesienie na mapę. Pokonany może mieć tylko nadzieję, że jego drużyna uzbiera wystarczającą ilość gotówki, aby w ten sposób przywrócić go do zabawy.

Kontrakty

W Call of Duty Warzone, Gracze mogą wykonywać specjalne zadania poboczne - kontrakty - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

W Call of Duty Warzone, Gracze mogą wykonywać specjalne zadania poboczne - kontrakty. Drużyna może aktywować tylko jeden kontrakt na raz, a wykonanie zleconego zadania nagradzane jest pokaźną ilością gotówki i dodatkowymi przedmiotami. W Call of Duty Warzone dostępne są następujące kontrakty: Assassination (zlikwidowanie celu), Recon (zabezpieczanie celu) i Scavenger (dotarcie do określonej skrzyni i zebranie łupu).

Kupowanie przedmiotów

Co ciekawe, Call of Duty Warzone umożliwia Graczom robienie zakupów w specjalnych przeznaczonych do tego miejscach (buy stations) - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Co ciekawe, Call of Duty Warzone umożliwia Graczom robienie zakupów w specjalnych przeznaczonych do tego miejscach (buy stations). W takim sklepie możesz wydać zebrane wcześniej pieniądze i nabyć potężne przedmioty - zestaw do samodzielnego ożywienia, dodatkowe płytki pancerza, czy wykupić powrót poległego sojusznika.

FAQ - Pytania i odpowiedzi

Odpowiadamy na podstawowe pytania dotyczące gry Call of Duty Warzone, np. czy gra Call of Duty Warzone jest darmowa, czy istnieje w niej cross-platform lub czy posiadanie Modern Warfare daje jakąś przewagę. To małe kompendium wiedzy na temat zawartości i zmianach wprowadzanych w grze.

Kiedy startuje Call of Duty Warzone?

Call of Duty Warzone startuje 10 marca. Posiadacze Call of Duty Modern Warfare będą mogli zacząć rozgrywkę w nowym trybie Battle Royale już od godziny 16:00 czasu polskiego. Reszta Graczy będzie musiała poczekać do godziny 20:00.

Skąd pobrać Call of Duty Warzone?

Posiadacze Call of Duty Modern Warfare dostaną krótką informację wewnątrz gry, że można pobrać dodatkową zawartość i ją zainstalować. Po zakończeniu instalacji w grze dostępna będzie zakładka Warzone. Ci, którzy nie posiadają Modern Warfare będą mogli wyszukać Call of Duty Warzone w odpowiednim sklepie. Przykładowo, na PC należy przeszukać sklep Battlenet, a na PS4 Playstation Store.

Czy Call of Duty Warzone jest grą darmową?

Tak, Call of Duty Warzone jest darmowa dla wszystkich Graczy, bez względu na platformę na której grają. Co ważne, nie jest tutaj wymagana subskrypcja Playstation Plus, czy Xbox Pass.

Czy Call of Duty Warzone jest dostępne w usłudze GeForce NOW?

Niestety, Call of Duty Warzone nie jest dostępne w usłudze GeForce NOW i nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle będzie. Jak na razie nie ma na ten temat żadnych oficjalnych informacji.

Czy w Call of Duty Warzone istnieje tryb single player?

Nie, w Call of Duty Warzone nie istnieje tryb przeznaczony dla jednego Gracza. Rozgrywka skupia się na trybie Battle Roayle w której jednocześnie może uczestniczyć aż 150 Graczy. Chcąc grać w trybie single player należy zakupić podstawową wersję gry Call of Duty Modern Warfare.

Czy w Call of Duty Warzone istnieje tryb Duos?

Obecnie w CoD Warzone dostępne są dwa tryby rozgrywki - drużynowy (maksymalnie po 3 osoby w drużynie) i solos - tradycyjny tryb Battle Royale w którym każdy gra sam. Tryb Duos został jednak zapowiedziany i powinien być dostępny w najbliższym czasie.

Czy w Call of Duty Warzone są Zombie?

Nie, w grze CoD Warzone nie ma Zombie. Wszyscy zawodniczy uczestniczący w rozgrywce Battle Royale to prawdziwi Gracze, którzy sterują postaciami ludzkimi - Operatorami.

Dlaczego Call of Duty Warzone zajmuje tyle miejsca na dysku?

Call of Duty Warzone waży blisko 100GB więc niestety jest dużo danych do pobrania. Pobierania może być znacznie mniej, jeśli posiadasz zainstalowaną podstawową wersję Modern Warfare. Dlaczego jednak Call of Duty Warzone jest takie duże? Warzone dzieli bardzo wiele z Modern Warfare - postęp z MW, odblokowanych Operatorów, bronie i wszystkie inne postępy Gracza. Wszystko musi działać zarówno w Modern Warfare, jak i w nowym trybie Battle Royale.

Czy Call of Duty Warzone jest na Steam?

W momencie pisania niniejszego poradnika gra Call of Duty Warzone nie jest dostępna na platformie Steam. Nie oznacza to jednak, że w przyszłości nie będzie można zagrać w Warzone na platformie VALVE.

Czy w Call of Duty Warzone jest crossplay?

Tak, gra Battle Royale Call of Duty Warzone posiada cross-platform. Oznacza to, że możesz grać ze znajomymi nawet jeśli posiadają inną od Ciebie platformę - PS, PS4, Xbox One.

Czy mogę zagrać w Call of Duty Warzone na PS3 lub Xbox 360?

Niestety, gra Call of Duty Warzone nie została udostępniona na konsole poprzedniej generacji więc nie można w nią grać na PS3 lub Xbox 360.

Czy jeśli posiadam Call of Duty Modern Warfare, da mi to jakąś przewagę?

Posiadacze Call of Duty Modern Warfare będą mogli wejść do trybu Battle Royale Warzone z odblokowanymi wszystkimi broniami i postaciami, które wcześniej zdobyli. Poza tym, nie ma żadnych dodatkowych bonusów, które w znaczny sposób dałyby Graczowi przewagę nad innymi zawodnikami.

Czy w Call of Duty Warzone są dostępne pojazdy?

Tak, w CoD Warzone Gracze mają do dyspozycji różne pojazdy - SUVy, ATV (samochody taktyczne), samochody opancerzone, ciężarówki cargo, a nawet helikoptery. Każdy środek transportu ma określone parametry pod względem szybkości poruszania się i wytrzymałości.

Czy pojazdy w Call of Duty Warzone mają broń?

Nie, żaden z pojazdów dostępnych w Warzone nie posiada na wyposażeniu broni. Możesz jednak korzystać z własnej broni i ostrzeliwać przeciwników, jeśli siedzisz na miejscu pasażera.

Ile trwa rozgrywka w Call of Duty Warzone?

Średnio rozgrywka w Call of Duty Warzone trwa od 20 do 25minut. Zależy to od wielu czynników, jak np. rozrzucenie Graczy na mapie lub szybkość eliminowania kolejnych celów.

Ile Graczy jest na mapie w Call of Duty Warzone?

CoD Warzone umożliwia jednoczesną rozgrywkę dla 150 Graczy. To bardzo dużo, ale należy brać pod uwagę ogrom mapy dostępnej w Warzone.

Wymagania sprzętowe Call of Duty Warzone

Poniżej zamieszczamy oficjalne minimalne wymagania sprzętowe PC dla gry Call of Duty Warzone. Warto zaznaczyć, że komfort rozgrywki w dużej mierze zależy od wybranych ustawień graficznych, więc każdy Gracz musi odpowiednio je dostosować do posiadanego sprzętu. Jeśli nie posiadasz mocnego komputera i nie wiesz w jaki sposób dostosować opcje graficzne w grze Call of Duty Warzone, polecamy skorzystać z proponowanych przez nas ustawień graficznych. W kilku prostych krokach zmaksymalizujesz ilość FPS i upłynnisz rozgrywkę.

 1. System operacyjny - Windows 7 64-bit (SP1) lub Windows 10 64-bit
 2. Procesor - Intel Core i3-4340 lub AMD FX-6300
 3. Pamięć - 8 GB RAM
 4. Karta graficzna - NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 lub AMD Radeon HD 7950
 5. DirectX - 12.0
 6. Miejsce na dysku - 110 GB

Pełen opis wymagań sprzętowych, opis najlepszych ustawień PC oraz rozwiązania dla najczęstszych problemów (w tym z DirectX) znajdziesz w osobnym rozdziale poradnika Wymagania sprzętowe.

Informacje o Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Autor : Łukasz Qwert Telesiński

Ostatnia aktualizacja : 11 marca 2020

Poradnik zawiera : strony: 22, ilustracje: 227 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty: Warzone - screen - 2020-03-24 - 413558Call of Duty: Warzone - screen - 2020-03-24 - 413557Call of Duty: Warzone - screen - 2020-03-10 - 412853Call of Duty: Warzone - screen - 2020-03-10 - 412852Call of Duty: Warzone - screen - 2020-03-10 - 412851Call of Duty: Warzone - screen - 2020-03-10 - 412850Call of Duty: Warzone - screen - 2020-03-10 - 412849Call of Duty: Warzone - screen - 2020-03-10 - 412848Call of Duty: Warzone - screen - 2020-03-10 - 412847