Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry

Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czym są kadzidła w Wolcen? Wolcen poradnik porady

Po ukończeniu fabularnej części gry Wolcen Lords of Mayhem, dotrzesz do Stormfall. Tam możesz zdobyć pierwsze kadzidło. Na tej stronie naszego poradnika opiszemy, czym są kadzidła i do czego służą w grze Wolcen Lords of Mayhem.

Kadzidła pozwalają otworzyć arenę, na której pojawi się ulepszona wersja bossa, jednego z trzech kończących rozdziały gry - Czym są kadzidła w Wolcen? - Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry

Kadzidła pozwalają otworzyć arenę, na której pojawi się ulepszona wersja bossa, jednego z trzech kończących rozdziały gry.

1 - Czym są kadzidła w Wolcen? - Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry
Pierwsze kadzidło zdobędziesz, wykonując projekty Echo Pamięci, na Mrocznym Rynku - Czym są kadzidła w Wolcen? - Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry

Pierwsze kadzidło zdobędziesz, wykonując projekty "Echo Pamięci", na Mrocznym Rynku. To budynek, który znajdziesz na mapie Stormfall.

Kadzidło umieść w miejscu na mapę - Czym są kadzidła w Wolcen? - Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry

Kadzidło umieść w miejscu na mapę. To zmodyfikuje ekspedycję, a dokładniej przeniesie Cię do bossa. Nie wybieraj się jednak na tę ekspedycję nieprzygotowany. Ci bossowie posiadają ogromne ilości zdrowia i zadają olbrzymie obrażenia.