Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry

Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Heimlock | Boss w grze Wolcen Wolcen poradnik porady

W trzecim akcie gry Wolcen Lords of Mayhem natrafisz na bossa - Heimlock. To ostateczny boss, który zakończy fabularną część gry.

Na Heimlocka natrafisz wykonując misję Patricide - Heimlock | Boss w grze Wolcen - Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry

Na Heimlocka natrafisz wykonując misję Patricide. Na tej stronie naszego poradnika opiszemy jego ataki i najskuteczniejsze metody na walkę z nim.

Boss ma trzy fazy - Heimlock | Boss w grze Wolcen - Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry

Boss ma trzy fazy. Każda z nich wygląda mniej więcej tak samo. Boss ma takie same ataki, sojusznicy pojawiają się na planszy, a dodatkowo maszyny atakują Cię stale, aby zabrać Ci jak najwięcej życia.

Musisz uważać, aby nie oberwać od ognia, ani od maszyn, które są porozstawiane w trzech częściach mapy - Heimlock | Boss w grze Wolcen - Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry

Musisz uważać, aby nie oberwać od ognia, ani od maszyn, które są porozstawiane w trzech częściach mapy. Niektóre z pocisków są zamrażające, co może skomplikować Twoją walkę z bossem.

Dobrym sposobem na walkę z bossem jest wykorzystywanie formy apokaliptycznej - Heimlock | Boss w grze Wolcen - Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry

Dobrym sposobem na walkę z bossem jest wykorzystywanie formy apokaliptycznej. Dzięki niej będzie łatwiej pozbywać się sojuszników.

Dobrym pomysłem będzie niezbliżanie się do mechanizmów - Heimlock | Boss w grze Wolcen - Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry

Dobrym pomysłem będzie niezbliżanie się do mechanizmów. Zadają one ogromne obrażenia oraz utrudniają walkę.

1 - Heimlock | Boss w grze Wolcen - Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry
W ostatniej fazie boss zaczyna latać - Heimlock | Boss w grze Wolcen - Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry

W ostatniej fazie boss zaczyna latać. W tych momentach po prostu ucieknij od niego jak najdalej, aby uniknąć obrażeń. W tym stanie nie możesz go zaatakować.