Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry

Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zresetować drzewko umiejętności w Wolcen? Wolcen poradnik porady

Na tej stronie naszego poradnika do gry Wolcen: Lords of Mayhem znajdziesz informacje o tym, jak zresetować drzewko umiejętności. Ta opcja może się przydać, jeśli w trakcie będziesz chciał zmienić klasę swojego bohatera.

Opcja resetu umiejętności pasywnych (drzewka umiejętności) znajduje się w atrybutach - Jak zresetować drzewko umiejętności w Wolcen? - Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry

Opcja resetu umiejętności pasywnych (drzewka umiejętności) znajduje się w atrybutach. Wystarczy, że wejdziesz w tę sekcję, a pojawią się dwie opcje.

Możesz zresetować atrybuty - za odpowiednią cenę złota - Jak zresetować drzewko umiejętności w Wolcen? - Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry

Możesz zresetować atrybuty - za odpowiednią cenę złota. Jeśli chcesz zresetować drzewko umiejętności, potrzebujesz Pierwotnej Więzi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zdobyć pierwotną więź, zerknij na osobną stronę poradnika, na której dokładnie opisaliśmy, do czego służy ten surowiec oraz skąd go wziąć.

Po zresetowaniu drzewka umiejętności otrzymasz wszystkie wcześniej wydane punkty - Jak zresetować drzewko umiejętności w Wolcen? - Wolcen Lords of Mayhem - poradnik do gry

Po zresetowaniu drzewka umiejętności otrzymasz wszystkie wcześniej wydane punkty. Od Ciebie zależy, jak nimi rozporządzisz.