Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Czy konsole Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite mają na start gry? Switch poradnik, najlepsze porady

Ostatnia aktualizacja: 17 grudnia 2020

W poniższym rozdziale naszego poradnika do konsoli Nintendo Switch, odnajdziesz odpowiedź na kolejne nurtujące pytania. Poniższy rozdział porusza kwestię dostępności gier, zaraz po zakupie konsoli. Czy można liczyć na darmową grę po zakupie Nintendo Switch?

Odpowiadając krótko na pytanie - Nie, po zakupie samej konsoli nie dostaniesz żadnej gry za darmo - Czy konsole Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite mają na start gry? - Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Czy Nintendo Switch ma w zestawie darmowe gry?

Odpowiadając krótko na pytanie - Nie, po zakupie samej konsoli nie dostaniesz żadnej gry za darmo. Jest jednak kilka uwag co do tej kwestii i mimo wszystko, istnieje kilka sposobów, by rozpocząć przygodę z Nintendo Switch w przyjemny sposób:

  1. Możesz ściągać darmowe gry z Nintendo Eshop. Choć same Nintendo nie udostępnia gier na start, to nie znaczy, że inni twórcy nie udostępnili swoich gier za darmo. W cyfrowym sklepie Nintendo Eshop możesz ściągnąć sporo darmowych tytułów, takich jak: Fortnite, Warframe, Fallout Shelter, Pokemon Quest, Smite, Paladins. Co więcej, mnóstwo innych gier ma wersję demo, która również może przykuć na parę godzin.
  2. Po zakupie abonamentu, otrzymasz klasyczne gry Nintendo. Cena abonamentu wynosi 16zł (3.99$) na 1 miesiąc, 32zł (7.99$) na 3 miesiące i 80zł (19.99$) na 12 miesięcy. Jeśli zakupisz abonament, odblokujesz dostęp do darmowych gier NES i Super NES, które często można ogrywać w kooperacji.
  3. Możesz zakupić konsolę w bundlu z grą. Nintendo oferuje sporo różnych edycji swojej konsoli, gdzie w zestawie są również dodatkowe gry. Dla przykładu, możesz zakupić np. Konsolę Nintendo Switch z grą Mario Kart 8 Deluxe, Super Smash Bros, czy Pokemon Sword lub Shield.