Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI
Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Pstryk - pstryk Poradnik do Nintendo Switch stanowi kompendium wiedzy na temat tej miniaturowej konsoli 8. generacji. Z naszej publikacji dowiesz się o wszystkich funkcjach urządzenia, różnicach w wersji Lite, grach ekskluzywnych oraz ich jak najtańszym kupowaniu.

Ostatnia aktualizacja: 5 lutego 2020

Nintendo Switch sprzedało się już w ponad 53 milionach kopii na świecie (stan na początek 2020 roku). Konsola jest spektakularnym sukcesem Nintendo i wielu nabywców chwali sobie Switcha, jako doskonałą platformę do gry zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych odbiorców. Poniższy poradnik został zaprojektowany w taki sposób, by poruszyć najważniejsze kwestie związane z konsolą.

Przygotowaliśmy przewodnik, który pomoże zarówno poczatkującym użytkownikom Switcha, jak i tym bardziej zaawansowanym. To również swoisty poradnik dla osób, która próbują rozpocząć swoją przygodę z konsolą Nintendo i szukają odpowiedzi na podstawowe pytania związane z użytkowaniem konsoli. W przeciwieństwie do innych poradników, nie odnajdziesz tutaj solucji, opisu przejścia, czy sekretów z danej gry – jest to to po prostu kompleksowy przewodnik po zagadnieniach związanych z Nintendo Switch.

Zebraliśmy najważniejsze pytania i problematyczne zagadnienia związane z konsolą - Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Zebraliśmy najważniejsze pytania i problematyczne zagadnienia związane z konsolą. Dowiesz się, czy Nintendo Switch ma wbudowane gry, jak wygląda kwestia wstecznej kompatybilności, w jakich językach jest interfejs konsoli, jak wygląda sprawa wifi, czy ceny konsoli. Przyjrzeliśmy się również wersji Nintendo Switch Lite, popularnym bundlom z grami (Mario Kart 8, Super Smash Bros, Pokemon Sword i Shield, czy Zelda Breath of the Wild), popularnym aplikacjom na konsolę (Netflix, Youtube) i przedstawiliśmy darmowe gry na konsole (jak Warframe, czy Fortnite). Dowiesz się więcej o ładowaniu konsoli Nintendo Switch (AC Adapter) i jak ładować pady.

W podstawach, przedstawiliśmy cenę konsoli, gdzie kupić Nintendo Switch, czy gdzie kupować gry do tej konsoli. Opisaliśmy Eshop (porównanie wersji digital i cartridge), jak szukać promocji i tanich gier na konsolę, przygotowaliśmy opis atrakcji abonamentu online Nintendo i podpowiedzieliśmy jaki sprzęt warto dokupić do konsoli. W poradniku odnajdziesz również informację o ładowarce (czym ładować Nintendo Switch), poznasz specyfikacje techniczną konsoli, opis sterowania, podstawowych funkcji konsoli, czy poczytasz o popularnych akcesoriach do Nintendo Switch takich jak: karty pamięci (SD), powerbanki, pady, etui czy słuchawki które warto kupić dla Switcha.

Subiektywnie oceniliśmy również Nintendo Switch, czy warto ją kupować, czy gry są za drogie i jakie tytuły są absolutnie najlepsze na konsolę. Dowiesz się, kiedy najlepiej kupować gry oraz konsole (promocje), jakie są gry są naszym zdaniem najlepsze dla różnych odbiorców i dowiesz się, czy konsola doczeka się wersji Pro (a może Nintendo Switch 2?). Poruszyliśmy kwestię dlc, dodatków, różnych wydań gry (kolory, edycje, bundle) i różnych rankingów (najlepsze gry na Nintendo Switch).

Podstawy

W tym dziale poradnika, przeczytasz najważniejsze zagadnienia związane z Nintendo Switch. Rozdziały zostały dobrane tak, by pomogły początkującym użytkownikom i odpowiadają na kluczowe zagadnienia z Nintendo Switch.

  1. Ile kosztuje Nintendo Switch i gdzie można konsolę kupić?
  2. Czy konsole Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite mają na start gry?
  3. Jaką grę wybrać w zestawie Nintendo Switch? Omówienie popularnych zestawów
  4. Nintendo Switch vs. Nintendo Switch Lite – Kompatybilność i różnice
  5. Nintendo Switch a Bluetooth
  6. Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite a gra na telewizorze

FAQ

Ten dział przewodnika po Nintendo Switch skupia się na najważniejszych pytania, które często padają przy pytaniach o konsoli. Wyodrębniliśmy najważniejsze zagadnienia i przedstawiliśmy odpowiedzi na osobnych stronach poradnika.

  1. Czy Nintendo Switch jest region locked?
  2. Czy gry Nintendo Switch są w wersji digital?
  3. Czy Nintendo Switch jest wodoodporne?
  4. Czy Nintendo Switch wspiera tytuły z 3DS, Wii, Ds i Wii U?

Autor Poradnika

Grzegorz "Alban3k" Misztal


Informacje o Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Ostatnia aktualizacja : 5 lutego 2020

Poradnik zawiera : strony: 41, ilustracje: 50 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Nintendo Switch - poradnik do konsoli