Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Larry 7: Miłość na Fali - poradnik do gry

Larry 7: Miłość na Fali - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Larry 7: Miłość na Fali - poradnik do gry

Niewysoki, łysiejący brunet, nieco po czterdziestce, noszący modny (ale w latach 70-tych) poliestrowy garniak, posiadacz licznych kont bankowych (przy czym wszystkich debetowanych) - Larry 7: Miłość na Fali - poradnik do gry

Niewysoki, łysiejący brunet, nieco po czterdziestce, noszący modny (ale w latach 70-tych) poliestrowy garniak, posiadacz licznych kont bankowych (przy czym wszystkich debetowanych)... Kim jest ten ideał męskości? Ha, ha, bardzo śmieszne, to wcale nie ja (w końcu do czterdziestki jeszcze mi daleko. :-) To oczywiście Larry Laffer w oznaczonej cyferką siedem, szóstej części swoich przygód.

Gracze bardziej interesujący się historią Larry'ego zapewne wiedzą, że ten nie doczekał się czwartej części przygód. Tym, którzy o tym nie wiedzą, powiem tylko, że hipotez jest wiele, dlatego też nie będę zagłębiał się w szczegóły. No, może powiem tylko, że jedna z plotek mówi, iż Al Lowe (ojciec, tj. twórca Larry'ego) założył się z przyjaciółmi, że czwarta część nigdy nie powstanie - wygrał. Ale jak było naprawdę, Al (jak twierdzi pytany w wywiadach) już sam nie pamięta.

Akcja "Miłości na fali", bo taki podtytuł nosi ta część, rozgrywa się na luksusowym liniowcu "HGW Babilon". Larry wybierając się w podróż chciał dać odpocząć swoim nerwom (i chyba nie tylko nerwom), a tu już po wejściu na pokład, spiker ogłosił konkurs. Zabawa polegała na zaliczeniu kilku losowo wybranych zadań - nie cierpiący na nadmiar szczęścia Larry, trafił rzecz jasna na takie w których nie jest najlepszy. Oczywiście dla zwycięscy przewidziano nie byle jaką nagrodę, bo tydzień sam na sam z piękną, długonogą blondynką - Panią Kapitan Kasią.

Poradnik zawiera, wzbogacony o liczne obrazki, opis przejścia gry. Znajdziesz w nim receptę na zwycięstwo, w każdej z rozgrywanych na statku konkurencji "Pucharu Zdobywców Pani Kapitan".

Informacje o Larry 7: Miłość na Fali - poradnik do gry

Autor : Bartek Bartolomeo Czajkowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 12, ilustracje: 56 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Larry 7: Miłość na Fali - poradnik do gry