Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Gears 5 - poradnik do gry

Gears 5 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Multiplayer w Gears 5 Gears 5 poradnik, solucja

Gears 5 zaimplementowany został tryb multiplayer, który pozwala graczom na toczenie starć w kilku trybach. Poniższy rozdział zawiera omówienie wszystkich wariantów wieloosobowej zabawy.

Zanim rozpoczniesz rozgrywkę musisz dostosować swoją postać oraz wyposażenie. W przypadku rozgrywek nierankingowych do każdej postaci dobrane jest charakterystyczne dla niej wyposażenie. Jeśli natomiast zdecydujesz się na rozgrywki rankingowe, musisz sam dobrać swoje uzbrojenie.

W czasie meczów będziesz zdobywać rangi - Multiplayer w Gears 5 - Gears 5 - poradnik do gry

W czasie meczów będziesz zdobywać rangi. Każda kolejna wymaga wykonania określonych czynności, które możesz sprawdzić w przebiegu służby. Każda kolejna będzie dodawać ci konkretne nagrody.

Na końcu meczu otrzymasz natomiast punkty doświadczenia, które uzależnione są od przebiegu twojej rozgrywki.

Jest to najprostsza forma zabawy, gdzie możesz bez przeszkód grać według własnych preferencji - Multiplayer w Gears 5 - Gears 5 - poradnik do gry

Zręcznościowa

Jest to najprostsza forma zabawy, gdzie możesz bez przeszkód grać według własnych preferencji. Dwie pięcioosobowe drużyny stają do walki naprzeciwko siebie. Nie ma tu żadnych dodatkowych zasad - wygrywa ta ekipa, która pierwsza wykona 50 eliminacji.

Eskalacja jest trybem, w którym mierzą się dwie pięcioosobowe drużyny - Multiplayer w Gears 5 - Gears 5 - poradnik do gry

Eskalacja

Eskalacja jest trybem, w którym mierzą się dwie pięcioosobowe drużyny. Całość podzielona jest na 13 rund. Wygrywa ta drużyna, która wygra 7 z nich. Na mapie znajdują się trzy obszary, które należy przejąć. Obie ekipy walczą o dominację nad nimi. Aby to zrobić muszą przebywać w wyznaczonej strefie przez odpowiednio długi czas.

O aktualnym stanie wszystkich obszarów informuje interfejs gry - Multiplayer w Gears 5 - Gears 5 - poradnik do gry

O aktualnym stanie wszystkich obszarów informuje interfejs gry. Władnie każdym z nich dodaje z określona prędkością punkty na konto drużyny. Daną rundę wygrywa grupa, która pierwsza uzbiera 250 punktów lub przejmie wszystkie punkty.

W tym typie rozgrywki masz określoną liczbę odrodzeń. To ty podejmujesz decyzję czy i kiedy wrócić do walki.

Po każdej zakończonej rundzie drużyna otrzymuje możliwość wyboru rodzaju broni oraz jej lokalizacji, jaką będzie się posługiwać na kolejnym etapie meczu. Odbywa się to na zasadzie głosowania.

Król wzgórza

W tym trybie zabawy chodzi o przejmowanie punktów. Na mapie generowana jest strefa, którą obie drużyny starają się przejąć. Na konto ekipy, która kontroluje dany obszar trafiają punkty. Daną strefa jest aktywna tylko przez określony czas. Potem zmienia ona lokalizację.

Informacja o nowym położeniu pojawia się na 10 sekund przed wygaśnięciem poprzedniego punktu. Wygrywa ta drużyna, która pierwsza uzbiera na swoim koncie 180 punktów.