Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Gears 5 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Gears 5 - poradnik do gry

Gears 5 - poradnik do gry

Odkryj planetę Sera i poznaj tajemnicę Szarańczy Poradnik do gry Gears 5 zawiera zarówno podstawowe informacje dotyczące sterowania, trybów oraz mechanik gry, jak i szczegółowy opis przejścia. Całość uzupełniają praktyczne porady dotyczące rozgrywki, odnalezienia sekretów czy zdobycia trofeów.

Ostatnia aktualizacja: 7 listopada 2019

W niniejszym poradniku do gry Gears 5 w szczególności skupiono się na opisie przejścia z uwzględnieniem wszystkich misji pobocznych. Co więcej, w solucji uwzględniono przedmioty kolekcjonerskie oraz komponenty, które można znaleźć w trakcie przechodzenia kolejnych misji. Wszystkie przedmioty kolekcjonerskie dostępne w Gears 5 umieszczono także w osobnym rozdziale niniejszego poradnika. Aby ułatwić znalezienie wszystkich 90 przedmiotów kolekcjonerskich, podzieliliśmy je na 4 akty oraz poszczególne rozdziały. Całość poradnika została wzbogacona o dokładne screeny, aby ułatwić przejście gry Gears 5.

Poradnik do gry Gears 5 zawiera - Gears 5 - poradnik do gry

Poradnik do gry Gears 5 zawiera:

  1. Opis przejścia kampanii
  2. Porady dotyczące walk z głównymi Bossami
  3. Lokalizację komponentów
  4. Lokalizację wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich

Fabuła Gears 5

Gears 5 jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniej części cyklu. Główna bohaterka tytułu - Kate Diaz w towarzystwie Delmonta Walkera udaje się w długą podróż przez planetę Serę. Protagonistka próbuje poznać pochodzenie Szarańczy i odkryć źródło trapiących ją koszmarów, w których, jak wierzy, kryje się jakaś wiadomość.

Czy gra oferuje tryb multiplayer?

Tak. W Gears 5 oprócz trybu single player, umożliwia zabawę w maksymalnie trzyosobowej kooperacji.

Czy Gears 5 otrzyma dodatki?

Tak. Gears 5 otrzyma dodatki zawierające nowe mapy. Wszystkie będą dostępne za darmo dla każdego, kto zakupił podstawową wersję gry.

Gears 5 - edycje

Gears 5 oprócz edycji standardowej zawierającej tylko kopię gry, posiada dwa inne warianty. Są to:

Edycja Ultimate

Ta edycja oprócz kopii gry będzie zawierać Ultimate Edition Character Pack, 30 dni Wzmocnienia, steelbook oraz naklejki - Gears 5 - poradnik do gry

Ta edycja oprócz kopii gry będzie zawierać Ultimate Edition Character Pack, 30 dni Wzmocnienia, steelbook oraz naklejki. Każdy, kto zdecyduje się na jej zakup, otrzyma dostęp do gry cztery dni przed premierą. Cena wynosi 299 złotych.

Edycja Kolekcjonerska

W tej edycji oprócz gry znaleźć można: drona Jacka z kontrolerem, pudełko kolekcjonerskie premium, ręcznie wykonany stojak, ekskluzywny skin Jacka do gry, haftowaną naszywkę DBi kolekcjonerską książeczkę DBi, odznakę DBi, smyczkę z Gears 5, druk schematu Jacka, steelbook case z motywem Alex Ross - Gears 5 - poradnik do gry

W tej edycji oprócz gry znaleźć można: drona Jacka z kontrolerem, pudełko kolekcjonerskie premium, ręcznie wykonany stojak, ekskluzywny skin Jacka do gry, haftowaną naszywkę DBi kolekcjonerską książeczkę DBi, odznakę DBi, smyczkę z Gears 5, druk schematu Jacka, steelbook case z motywem Alex Ross. Cena z tą edycję wynosi 260$ (ok. 985 złotych).

Czy w Gears 5 można zapisać postępy kampanii w każdym momencie?

Niestety, w grze Gears 5 nie udostępniono opcji zapisu w dowolnym momencie. Postępy kampanii zapisywane są automatycznie po osiągnięciu określonego punktu kontrolnego. Aby mieć pewność, że postępy w grze zostały zapisane, wypatruj charakterystycznego logo gry pojawiającego się w lewym dolnym rogu ekranu.

Czy gra Gears 5 jest grą trudną?

Rozpoczynając kampanię w grze Gears 5 będziesz miał do wyboru następujące poziomy trudności: początkujący, średniozaawansowany, doświadczony i szalony. Wybierając poziom trudności początkujący lub średniozaawansowany nie powinieneś mieć problemu z przejściem gry na 100%. Bardziej zaawansowani Gracze mogą spróbować swoich sił w dwóch pozostałych wariantach.

Ile aktów ma gra Gears 5?

Gra Gears 5 zawiera 4 główne akty, a te z kolei zostały podzielone na rozdziały. Różnią się one między sobą długością oraz poziomem skomplikowania. Niektóre akty mają zaledwie dwa rozdziały, a inne nawet pięć.

Ile przedmiotów kolekcjonerskich ukryto w grze Gears 5?

W grze Gears 5 jest do odnalezienia aż 90 przedmiotów kolekcjonerskich! Niektóre z nich są widoczne jak na dłoni i zbierzesz je w trakcie wykonywania głównej misji danego rozdziału, ale za innymi trzeba bacznie się rozglądać i zwiedzać wszystkie poboczne lokacje.

Jakie są minimalne wymagania sprzętowe Gears 5?

  1. System operacyjny: Windows 10
  2. Procesor: AMD FX-6000 / Intel i3 Skylake
  3. Pamięć RAM: 8 GB
  4. Karta grafiki: Radeon R9 280 lub RX 560 / GeForce GTX 760 lub GTX 1050
  5. Miejsce na dysku: 15 GB (na potrzeby testów)

Informacje o Gears 5 - poradnik do gry

Autorzy : Agnieszka Adamus, Łukasz "Qwert" Telesiński

Poradnik zawiera : strony: 51, ilustracje: 517 .

Poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 5 września 2019, odwiedź Poradnik do gry

Opis przejścia

Ostatnia aktualizacja : 5 września 2019, odwiedź Opis przejścia

Przedmioty kolekcjonerskie

Ostatnia aktualizacja : 14 października 2019, odwiedź Przedmioty kolekcjonerskie

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Gears 5 - poradnik do gry