Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Gears 5 - poradnik do gry

Gears 5 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak wygląda rozgrywka w Gears 5? Gears 5 poradnik, solucja

Gears 5 opiera się na tych samych mechanikach, co poprzednie części cyklu. Ponownie będziesz mieć więc do czynienia z dynamiczną trzecioosobową strzelanką. Poniższy rozdział zawiera omówienie całokształtu rozgrywki.

Cała rozgrywka jest niezwykle dynamiczna. W czasie zabawy będziesz toczył walki na zamkniętych arenach. Dużą rolę w całej zabawie odgrywają osłony. Całe mapy wypełnione są różnego rodzaju obiektami, za którymi możesz się ukryć. Będziesz je wykorzystywać do unikania wrogich ataków.

Z racji dynamiki rozgrywki i konstrukcji map, będziesz musiał stale zmieniać swoją pozycję - Jak wygląda rozgrywka w Gears 5? - Gears 5 - poradnik do gry

Z racji dynamiki rozgrywki i konstrukcji map, będziesz musiał stale zmieniać swoją pozycję. W innym wypadku przeciwnicy szybko pozbawią cię życia.

Do likwidowania zastępów przeciwników otrzymasz szeroki wachlarz broni - od krótkiej, przez maszynową do strzelb. Każda z nich posiada swoje własne unikalne właściwości, co czyni je skutecznym w różnych warunkach. Oczywiście do każdej z nich wymagany jest konkretny rodzaj amunicji.