Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Gears 5 - poradnik do gry

Gears 5 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Spis rozdziałów w Gears 5 Gears 5 poradnik, solucja

Opis przejścia do gry Gears 5 zawiera wszystkie potrzebne informacje, gotowe rozwiązania łamigłówek, strategie na walki z Bossami jak i wszelkie porady, które pomogą Ci w ukończeniu gry. Niniejsza solucja zawiera opis wszystkich aktów z podziałem na rozdziały, a specjalnie przygotowane obrazki przeprowadzą Cię krok po kroku przez najtrudniejsze fragmenty gry Gears 5.

Spis rozdziałów

Akt 1

Akt 1 gry Gears 5 został podzielony na 4 rozdziały:

 1. Strzał w Ciemno
 2. Dyplomacja
 3. To jest wojna
 4. Nadchodzi zmiana

Pierwszy akt nie powinien przysporzyć Graczowi zbyt wielu problemów i pozwoli na poznanie wszystkich tajników sterowania postacią, używania przedmiotów i strzelania z różnego typu broni.

Akt 2

Akt 2 gry Gears 5 został podzielony na 5 rozdziałów:

 1. Rekrutacja
 2. Zew natury
 3. ...tym mniej polanek
 4. Źródło Wszystkiego
 5. Mniejsza tajemnice

W akcie drugim gry Gears 5 Gracz będzie starał się pomóc Kait i Delowi w przekonaniu Outsiderów do włączenia się do walki oraz odwiedzi lodowiec w celu zdobycia dodatkowych danych potrzebnych do wykonania misji.

Akt 3

Akt 3 gry Gears 5 został podzielony na 3 rozdziały:

 1. Wielka szansa
 2. Rakietowy plan
 3. Może wymagać złożenia.

W akcie trzecim gry Gears 5 Gracz odwiedzi rozległą pustynie gdzie postara się zdobyć rakietę, a następnie przetransportować ją pociągiem na odpowiednie miejsce. Ostatnim etapem aktu 3 gry Gears 5 będzie odzyskanie nadajników namierzających Młota Świtu.