Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Gears 5 - poradnik do gry

Gears 5 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Porady ogólne do Gears 5 Gears 5 poradnik, solucja

Gears 5 to klasyczny przedstawiciel trzecioosobowych strzelanek. W czasie zabawy będziesz walczył na kolejnych mapach i pokonywać kolejne zastępy wrogów. Poniższy rozdział zawiera zbiór porad ogólnych, które pozwolą ci poznać podstawy rozgrywki.

Zawsze miej strzelbę

W czasie gry będziesz otrzymasz dostęp do szerokiego wachlarza broni. W czasie zabawy będziesz operować na trzech różnych modeli. Zabawę ułatwisz sobie, jeśli na wyposażeniu będziesz mieć strzelbę. Pozwala ona to szybkiego zabijania przeciwników znajdujących się w bliskiej odległości. Sprawdza się to idealnie w atakach z zaskoczenia.

Zachodź przeciwników od tyłu

Twoi przeciwnicy nie mogą patrzeć we wszystkie strony świata. Dlatego obserwuj pole walki i lokalizuj przeciwników, którzy są nie są na tobie skupieni. Dzięki temu będziesz mógł podkraść się do nich i wyeliminować ich bez większego ryzyka.

Często zmieniaj osłony

Mapy skonstruowane są w taki sposób, że żadna osłona nie ochroni cię ze wszystkich stron. Dlatego, aby nie dać się wyeliminować musisz stale zmieniać swoją kryjówkę.

Wychylanie się, by oddać strzał może być ryzykowne - Porady ogólne do Gears 5 - Gears 5 - poradnik do gry

Nie bój się strzelać na ślepo

Wychylanie się, by oddać strzał może być ryzykowne. Jeśli w okolicy jest snajper, możesz łatwo zostać wyeliminowany. Dlatego, jeśli zbliża się do ciebie przeciwnik, rozpocznij ostrzał na ślepo. Twoja celność spadnie, ale nie będziesz narażony na trafienia.