Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Minecraft Earth - poradnik do gry

Minecraft Earth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Tryb mapy w Minecraft Earth Minecraft Earth poradnik, porady

Tryb mapy jest jednym z segmentów rozgrywki. W tym czasie będziesz zbierać surowce, które będą ci potrzebne w późniejszej zabawie. Ta strona poradnika do Minecraft Earth zawiera informacje związane z tym trybem gry.

Ten tryb zabawy uruchamia się automatycznie, gdy tylko uruchomisz grę. Zobaczysz wówczas utrzymaną w charakterystycznej dla serii oprawie graficznej mapę okolicy, odczytaną na podstawie twojej lokalizacji.

Po otworzeniu skrzyni z zasobami zostaniesz poinformowany o tym, co znalazło się w środku. - Tryb mapy w Minecraft Earth - Minecraft Earth - poradnik do gry
Po otworzeniu "skrzyni" z zasobami zostaniesz poinformowany o tym, co znalazło się w środku.

W tym widoku, zobaczysz możliwe do poniesienia przedmioty ulokowane w twojej okolicy. Na ekranie zobaczysz wówczas obiekty, które dadzą ci kolejne przedmioty do ekwipunku. Na podstawie ich wyglądu będziesz w stanie stwierdzić, co znajdziesz w środku np. stos ziemi da ci różnego rodzaju roślinność.

Oczywiście nie możesz zbierać wszystkiego co rzuci ci się w oczy - Tryb mapy w Minecraft Earth - Minecraft Earth - poradnik do gry

Oczywiście nie możesz zbierać wszystkiego co rzuci ci się w oczy. Wokół twojej lokacji wyrysowany jest okrąg, który określa zasięg twojego działania. Możesz wejść w interakcję tylko z obiektami, które znajdują się w tej strefie. Po zebraniu wszystkiego w na danym teranie możesz udać się w inne miejsce lub poczekać, aż odnowią się zasoby.