Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

We. the Revolution - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
We. the Revolution - poradnik do gry

We. the Revolution - poradnik do gry

Porady i solucja. Poradnik do We The Revolution to porady i solucja w jednym miejscu. Nasz opis przejścia pozwoli bezstresowo wygrać pierwsze rozprawy, a porady nauczą Cię, jak radzić sobie z następnymi. Opisaliśmy też przemówienia do tłumu, poparcie społeczne i reputację.

Wszyscy wstać, idzie sędzia! Poradnik do We. The Revolution pozwoli ci ukończyć grę, rozpracować najtrudniejsze rozprawy sądowe i lawirować między intrygami. Przygotowaliśmy dla was m.in. solucję przykładowych misji w grze, garść porad i najważniejsze informacje, które ułatwią wam rozgrywkę.

Przygotowaliśmy w naszym poradniku dział podstaw, w którym przedstawiamy porady i tipsy, jak być efektywnym sędzią. Omówiliśmy również dokładnie interfejs i najważniejsze opcje, oraz mechanizmy rozgrywki. Przedstawiliśmy zasady spędzania wieczorów w grze We. The Revolution i działania na mapie Francji. Przygotowaliśmy ponadto opis, jak radzić sobie z wydawaniem wyroków w grze i ich konsekwencji, czy uzupełnianiu raportów na zakończenie procesu.

W dziale FAQ przedstawiliśmy odpowiedź na kilka kluczowych zagadnień. Zebraliśmy najważniejsze pytania, które każdy początkujący sędzia ma w głowie i przygotowaliśmy na nie rzetelną odpowiedź. W naszym poradniku nie zabrakło również solucji, w której przedstawiliśmy opis przejścia przykładowych misji w Akcie 1 gry.

We. the Revolution łączy elementy kilku gatunków. Po wzięciu na siebie konkretnej sprawy musimy przejrzeć jej akta, zapoznać się z materiałem dowodowym oraz przesłuchać powiązane z nią osoby. W ten sposób wchodzimy w posiadanie niezbędnych informacji, jakie pomagają w wydaniu ostatecznego, mniej lub bardziej sprawiedliwego werdyktu. Fabuła jest motorem We. the Revolution. Akcja tej produkcji toczy się w XVIII-wiecznym Paryżu podczas rewolucji francuskiej. Główny bohater jest sędzią Trybunału Rewolucyjnego, który osądza rewolucjonistów i ich wrogów, a także przestępców oraz zwykłych obywateli.

W trakcie zabawy przychodzi nam podejmować rozmaite decyzje - w tym również takie, od których zależy nie tylko przebieg kariery bohatera, lecz i życie jego własnej rodziny oraz los jego przyjaciół. W miarę czynionych postępów prowadzona przez nas postać zdobywa coraz większe wpływy, co umożliwia jej branie udziału w różnorakich spiskach, a w efekcie - rozpoczęcie walki o władzę. Nie bez znaczenia dla opowieści pozostaje fakt, że protagonista zmaga się z uzależnieniem od hazardu oraz alkoholu.

Grzegorz Misztal (www.gry-online.pl)

Jak długie jest We. The Revolution?

Przejście gry We. The Revolution zajmuje różną ilość czasu - wiele zależy od tego, jak dokładnie czytasz sprawy, wczuwasz się w swoją rolę, czy czytasz wszelką dodatkową dokumentację. Ponadto, w grze jest RNG i codzienne sprawy w sądzie są losowane z pewnej puli. Ukończenie gry zajmuje więc ok. 10-15 godzin.

Czy We. The Revolution jest nieliniowe?

W pewnym stopniu tak. We. The Revolution ma kilka decyzji i procesów, które można rozegrać na parę sposób, a tym samym trochę inaczej poprowadzić fabułę. Co jakiś czas, mamy również pewne wydarzenia, które dodatkowo modyfikują rozgrywkę. Warto również dodać, że codzienne sprawy są wybierane z pewnej puli i podczas jednej rozgrywki, prawdopodobnie nie weźmiemy udział we wszystkich.

Czy We. The Revolution mogę zmienić historię?

Tak! W niektórych momentach weźmiesz udział w pewnych kluczowych procesach, takich jak zdrada Ludwika XVI i sam proces króla. To od ciebie zależy, czy zetniesz monarchę, a może np. wtrącisz go do więzienia, lub nawet uniewinnisz.

Czy wybory w We. The Revolution są permanentne?

W grze jest opcja zapisu i wczytania i warto z tego korzystać. Niektóre wybory wpływają na grę dopiero np. następnego dnia, lub za kilka dni. Warto więc uważnie czytać notatki, listy i wydarzenia, by potem np. nie żałować, że odmówiliśmy strażnikom przyznania broni, a następnego dnia rewolucjoniści wykorzystali ich bezbronność i zamordowali ich.

Czy w We. The Revolution możemy zginąć lub przegrać?

Tak. Nasze postępki w sądzie zbierają poparcie wśród rewolucjonistów, ludu, rodziny i arystokratów. Jeśli zbyt podpadniemy któreś z grup, to możemy zostać zamordowani lub wtrąceni do więzienia. Warto więc lawirować między sprawami tak, by nie zaniedbać za bardzo któreś z grup.

Czy mogę powtarzać procesy?

Nie. Procesy możesz jedynie powtórzyć poprzez wczytanie gry. Decyzje podjęte w grze są ostateczne i jeśli wyślesz kogoś na szubienicę - głowa magicznie mu nie odrośnie!

Podstawy

Dział podstaw przedstawia najważniejsze rady i wskazówki w grze We. The Revolution. W kolejnych rozdziałach przeczytasz opis interfejsu, jak wygląda spędzanie wieczorów w domu, jak budować dobre relacje z rodziną, czy poznasz mechanizm kierowania agentami na mapie Francji. Przygotowaliśmy również stronę, która opisuje jak wydawać wyroki i pisać raporty na zakończenie procesu.

 1. Porady
 2. Interfejs
 3. Wieczory w domu i relacje z rodziną
 4. Mapa Francji
 5. Wydawanie wyroków i spisywanie raportu
 6. Wydarzenia losowe

FAQ

Dział FAQ opisuje najważniejsze zagadnienia związane z grą. Znajdziesz tu odpowiedzi, na kluczowe pytania związane z grą. Kolejne strony poradnika kryją odpowiedzi na następujące pytania:

 1. Jak dobrze prowadzić rozprawy sądowe?
 2. Jak zdobywać poparcie społeczne i reputację?
 3. Czy wybory w We. The revolution mają znaczenie?
 4. Jak negocjować i przemawiać do tłumu?

Opis przejścia i przykładowe sprawy

Kolejny dział poradnika obejmuje opis przejścia i solucję najważniejszych rozpraw w pierwszym akcie gry. Akt 1 - Wolność, kryje kilka interesujących spraw i wprowadza cię krok, po kroku w coraz bardziej zaawansowane mechanizmy rozgrywki. Przygotowaliśmy opis niektórych rozpraw - nie zdziw się jednak, jeśli niektóre dni przyniosą u ciebie inne rozprawy. W grze bowiem istnieje pewna nieliniowość i niektóre rozprawy są losowane z dość dużej puli przygotowanych przez twórców spraw.

 1. Prolog - Frederic Fidele - Syn głównego bohatera
 2. Dzień 1 - Guy Deniau - Handlarz
 3. Dzień 2 - Olivier Mugler - Ślusarz
 4. Dzień 3 - Jean Ibert - Gwałciciel
 5. Dzień 4 - Claude Pochard - Wikary
 6. Dzień 5 - Maurice Lortie - Budowniczy
 7. Dzień 6 - Ludwik XVI część 1
 8. Dzień 6 - Ludwik XVI cześć 2
 9. Dzień 7 - Claude Garnier - pomocnik piekarza
 10. Dzień 8 - Thomas de Mahy - Arystokrata
 11. Dzień 9 - Anna de Koriff - Wdowa
 12. Dzień 10 - Bruno Hugo - Stajenny
 13. Dzień 11 i 12 - Hugo Trottier - Wykładowca
 14. Dzień 13 - Jeanne-Marie Roland

Informacje o We. the Revolution - poradnik do gry

Autor : Grzegorz Alban3k Misztal

Ostatnia aktualizacja : 25 marca 2019

Poradnik zawiera : strony: 69, ilustracje: 178 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w We. the Revolution - poradnik do gry