Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak odblokować wyższe poziomy trudności w Devil May Cry 5? Devil May Cry 5 poradnik, solucja

Domyślnie w Devil May Cry 5 rozpoczynasz z dwoma dostępnymi poziomami trudności: Człowiek (poziom łatwy) i Łowca demonów (poziom trudny). Pomimo, że trudniejszy oznaczony jest jako "dla weteranów serii", nie należy się tym przejmować i go wybrać, nawet jeśli nigdy nie grałeś w Devil May Cry. Rozgrywka fabularna nie jest bowiem specjalnie trudna, a na łatwym poziomie ciężko o śmierć bohatera. Ponadto rozgrywka każdym z bohaterów rozpoczyna się od samouczków, więc nie będziesz miał problemów z opanowaniem podstaw.

Gra oferuje w sumie 6 poziomów trudności - Jak odblokować wyższe poziomy trudności w Devil May Cry 5? - Devil May Cry 5 - poradnik do gry
Gra oferuje w sumie 6 poziomów trudności

Kolejne poziomy trudności w DMC5 odblokujesz na dwa sposoby:

  • Ukończ fabułę na najwyższym obecnym dostępnie poziomie trudności (przy czym ukończenie gry pierwszy raz na poziomie Człowiek, powoduje odblokowanie nowego poziomu).
  • Odblokuje sekretne zakończenie (czyli także potencjalnie "ukończ grę") pokonując Urizena w jako Nero w Prologu, bądź pokonaj go w misji 8. Aby tego dokonać, musisz przynajmniej raz ukończyć grę, by odblokować Demoniczną przemianę Nero i odnaleźć/zakupić dużo fioletowych (DP) i niebieskich (zdrowie) kul, które wzmocnią bohatera.

W sumie dostępnych jest 6 poziomów trudności, w tym 4 do odblokowania.