Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Prolog - Solucja Devil May Cry 5 Devil May Cry 5 poradnik, solucja

Prolog, to pierwsza misja w grze Devil May Cry 5. W tej krótkiej misji pokierujesz Nero i zapoznasz się z podstawami sterowania i poznasz początkowe wydarzenia fabularne w grze. Oto poradnik, jak ukończyć misję:

Kierowana postać: Nero

Data: 16 maj, 08:06 PM

Po wstawkach, obejmiesz kontrolę nad Nero - Prolog - Solucja Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Po wstawkach, obejmiesz kontrolę nad Nero. Biegnij przed siebie i zapoznaj się ze sterowaniem. Po krótkim czasie spotkasz pierwszych wrogów - Empusy. Wrogowie ci są bardzo słabi i raczej posłużą ci do przetestowania pierwszych combosów. Kawałek dalej stoczysz walkę z powietrzną odmianą wrogów - warto użyć broni zasięgowej, by zestrzelić przeciwników.

Po scence, biegnij dalej przed siebie i walcz z kolejnymi empusami - Prolog - Solucja Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Po scence, biegnij dalej przed siebie i walcz z kolejnymi empusami. Na końcu ścieżki zobaczysz Dantego, który walczy z nieznanym wrogiem - kieruj się do swojego towarzysza. Po scence, czeka cię walka z bossem. Szybko jednak się przekonasz, że twoje ataki nie są w stanie mu zagrozić - bez obaw, gra wymaga, abyś w tym momencie przygód przegrał pojedynek z wrogiem.

Po wstawce, dowiesz się, że napotkany wróg to Król Demonów - Urizen. Po przerywnikach zakończysz misję i dostaniesz odpowiednią rangę, która m.in. podlicza ilość i jakość combosów, szybkość ukończenia misji, czy ilość odniesionych obrażeń.