Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nero - jak walczyć? Devil May Cry 5 poradnik, solucja

Walka Nero w Devil May Cry 5 może się podobać, ale może i szybko znudzić. Gdy dobrze poznasz wszystkie umiejętności postaci i dobrze je opanujesz, przyjdzie pora na ustalanie własnych ulubionych sekwencji combo.

Nero lubi walkę w powietrzu, gdzie w większości przypadków jest bezpieczny od ataków - Nero - jak walczyć? - Devil May Cry 5 - poradnik do gry
Nero lubi walkę w powietrzu, gdzie w większości przypadków jest bezpieczny od ataków

By być skutecznym w walce jako Nero:

  1. Stale atakuj wroga, aż do czasu odrzucenia go od siebie końcowym atakiem;
  2. Gdy odrzucisz wroga, zaatakuj go szybką Passą bądź Linką; możesz również użyć pistoletu, by opóźnić redukcję rangi za styl,
  3. Gdy wrogowie zaczynają cię otaczać, warto użyć odrzucających umiejętności, jak Hazardzista lub odpowiedniego Poskramiacza demonów (np. Uwertury).

Ponadto, Nero świetnie walczy w powietrzu, gdzie z reguły jest bardziej bezpieczny niż na ziemi skupiając się na atakowaniu jednego przeciwnika. Używając linki i combo w powietrzu oraz podrzucania wrogów Hazardzistą, możesz utrzymać się tam bardzo długo.

Warto także pamiętać o Napędzie - Nero - jak walczyć? - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Warto także pamiętać o Napędzie. Dopóki nie zakupisz ulepszenia Napęd-MAX jest on toporny w użytkowaniu, gdyż wymaga ciągłego ładowania. Jednakże na wyższych poziomach trudności z ulepszoną wersją umiejętności możesz stale zadawać silniejsze obrażenia oponentom pamiętają jedynie, by w odpowiednim momencie (wyprowadzanie ciosu) załadować Napęd.

Warto wiedzieć, że Nero po ukończeniu fabuły po raz pierwszy otrzymuje Demoniczną przemianę, podobnie jak inni bohaterowie. W trakcie jej trwania może regenerować zdrowie i korzystać z silnych ciosów specjalnych pod klawiszem Poskramiacza.