Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zwiększać pasek Demonicznej przemiany w Devil May Cry 5? Devil May Cry 5 poradnik, solucja

Pasek Demonicznej przemiany w Devil May Cry 5 służy bohaterom do wykonania specjalnych ataków. Wykorzystują go jedynie V i Dante; to, jak duży jest pasek Demonicznej przemiany określa, jak długo będziesz mógł korzystać ze specjalnego statusu nadanego po aktywacji umiejętności specjalnej.

  • V przyzywa w ataku specjalnym Koszmar - kolosa, który sam walczy w jego imieniu, lecz po zakupie umiejętności może być sterowany przez gracza.
  • Dante na początku gry z pomocą paska Demonicznej przemiany może zmienić się w demona, modyfikując jednocześnie swój wygląd i broń, ale przede wszystkim znacznie zwiększając zadawane obrażenia przeciwnikom. W późniejszym etapie gry możesz przetransferować punkty DP drugiego paska przemiany, by móc wykonać potężniejszą transformację.
Aby zwiększyć pasek Demonicznej przemiany, musisz zbierać ukryte w świecie gry fioletowe kule - Jak zwiększać pasek Demonicznej przemiany w Devil May Cry 5? - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Aby zwiększyć pasek Demonicznej przemiany, musisz zbierać ukryte w świecie gry fioletowe kule. Ich odnalezienie zwykle nie jest łatwe, dlatego sprawdzaj każdy zakamarek. Ponadto warto już na początku zainwestować w kule dostępne w sklepie Nico - miej jednak na uwadze, że każdy kolejny zakup będzie droższy od poprzedniego! Uwaga - długość paska Demonicznej przemiany powiększa się dla wszystkich bohaterów.