Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poziom trudności w Devil May Cry 5 Devil May Cry 5 poradnik, solucja

Devil May Cry 5 może być łatwą grą dla osób zaznajomionych z serią lub podobnymi gatunkami gier, w których liczy się szybkość i złożoność w walkach. Na początku gry wybierzesz jeden z dwóch dostępnych poziomów trudności: Człowiek (poziom łatwy) lub Łowca demonów (Demon Hunter) - poziom trudny.

Zdecydowanie zalecamy wybór poziomu trudniejszego: gra w początkach fabuły wprowadzi cię w podstawy walki dzięki samouczkom, a przeciętne walki nie są trudne - możesz napotkać problemy podczas starć z niektórymi bossami, jednak niski poziom trudności nie będzie stanowił wyzwania i nie przyniesie satysfakcji. Ponadto w grze dostępnych jest wiele trofeów / osiągnięć, które możliwe są do odblokowania dopiero na poziomie Łowca demonów.

W dowolnym momencie gry możesz przełączyć poziom trudności, wybierając misję z poziomu menu głównego -> Wybór misji - Poziom trudności w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

W dowolnym momencie gry możesz przełączyć poziom trudności, wybierając misję z poziomu menu głównego -> Wybór misji. Miej jednak na uwadze, że jeśli grasz na niskim poziomie trudności i uznasz, że jest zbyt łatwy, musisz rozegrać fabułę od nowa na trudniejszym poziomie, by odblokować dostęp do kolejnych misji. W każdej jednak chwili możesz powrócić do kontynuowania zadań na niższym poziomie trudności od momentu, w którym skończyłeś, jeśli uznasz, że poziom Łowca demonów jest dla ciebie zbyt wysoki.

Wyższe poziomy trudności odblokujesz wraz z postępami: musisz ukończyć grę kilkakrotnie, aby odblokować wszystkie poziomy trudności.