Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Śmierć i jej unikanie w Devil May Cry 5 Devil May Cry 5 poradnik, solucja

W trakcie gry twój bohater może zginąć, gdy pasek jego zdrowia zostanie zredukowany do zera. Poza niektórymi punktami rozgrywki, zdrowie bohaterów Devil May Cry 5 nie odnawia się. Możesz zregenerować poziom zdrowia, zbierając zielone kule - czasami występują jako nieregularna masa lewitująca w powietrzu, bądź w formie "drzewek", jak i czerwone kule.

Ekran śmierci - Śmierć i jej unikanie w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry
Ekran "śmierci"
Możesz zadecydować, ile pasków zdrowia chcesz zregenerować, za wskazaną kwotę w przypadku czerwonych kul - Śmierć i jej unikanie w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry
Możesz zadecydować, ile pasków zdrowia chcesz zregenerować, za wskazaną kwotę w przypadku czerwonych kul

Jednak jeśli stracisz całe zdrowie, o co najłatwiej podczas starć z bossami, możesz zrezygnować z walki i powrócić do menu głównego lub przywrócić postać do życia i zregenerować jej zdrowie w pełni, używając złotych kul, bądź czerwonych kul.

  1. Złote kule odnajdujesz w ukrytych miejscach podczas misji. Możesz również zakupić je w sklepie płacąc za nie czerwonymi kulami; jednak ich dostępność jest ograniczona i z czasem wykupisz wszystkie. Ponadto otrzymujesz 1 złotą kulę za codzienne logowanie się do gry. Do regeneracji wystarcza jedna złota kula.
  2. Użyj Czerwonych kul, jeśli ich nie potrzebujesz, bądź nie posiadasz złotych kul. Efekt regeneracji będzie jednakowy, jak przy użyciu złotych kul, jednak cena jest dość wysoka - za przywrócenie życia zapłacisz wskazaną ilość czerwonych kul - możesz bowiem wybrać, ile pasków zdrowia chcesz zregenerować.

Ważne: używając dowolnej metody powrotu do życia, mnożnik punktów za wykonaną misję zostaje obniżony (o 0.3x) - w związku z tym otrzymasz niższe wynagrodzenie w postaci czerwonych kul za ukończenie misji, a także niższą rangę - co jest szczególnie istotne, gdy zamierzasz odblokować cenne trofea / osiągnięcia.